Ostatnie tygodnie to w Anonymo Esports okres pełen rozczarowań i smutku. W krótkim odstępie czasu na ławce rezerwowych wylądowało przecież dwóch ważnych graczy, a jakby tego było mało, ekipa spadła do ESEA Advanced, czyli na trzeci poziom rozgrywkowy.

Brak snatchiego i rallena, powrót Snaxa

Nie ulega więc wątpliwości, że jeszcze przed sezonem 2022 w szeregach Anonimowych dojdzie do znaczących zmian, co zostało już zresztą zapowiedziane. – Tak jak widzieliście we wpisach zawodników, skład przejdzie gruntowną restrukturyzację. To, co nas spotka w 2022, będzie nową drużyną – zapowiadał już kilka tygodni temu założyciel organizacji, Mateusz "Sówek" Kowalczyk. Wcześniej jednak zespół pojawi się na "tajemniczym lanie". Co prawda nie potwierdzono oficjalnie, co to ma być za impreza, wiemy jednak, że odbędzie się ona w najbliższy weekend, można więc podejrzewać, że chodzi o zaplanowane na 18 i 19 grudnia Gdańsk Games. Niezależnie od tego, w jakim mieście ostatecznie zagra Anonymo, wiemy już, że dokona tego w składzie miksowym.

W tym znajdą się tylko dwaj zawodnicy będący obecnie członkami wyjściowej piątki, tj. Paweł "innocent" Mocek oraz Patryk "Demho" Tomaszewski. Zabraknie za to Michała "snatchiego" Rudzkiego i Karola "rallena" Rodowicza. – Zdecydowaliśmy się pojechać bardziej miksową ekipą, bo nie wszyscy zawodnicy mieli możliwość zjawić się na miejscu – przyznał Sówek. W związku z tym drużynę w roli zmienników wspomagać będą Oskar "oskarish" Stenborowski, który grał w barwach ANO już podczas ostatnich spotkań w ESEA Premier, a także Filip "tudsoN" Tudev. Ponadto niespodziewanie do zespołu powróci Janusz "Snax" Pogorzelski, który jeszcze niedawno mówił o konieczności wzięcia sobie przerwy od gry. Tak czy inaczej, nie należy raczej przywiązywać się do tego zestawienia personalnego, bo nie ma ono prawdopodobnie nic wspólnego z tym, jak będzie wyglądać skład Anonymo na sezon 2022.

Tak więc skład Anonymo Esports na najbliższym lanie będzie wyglądać tak:

  • Janusz "Snax" Pogorzelski
  • Paweł "innocent" Mocek
  • Patryk "Demho" Tomaszewski
  • Oskar "oskarish" Stenborowski
  • Filip "tudsoN" Tudev
  • Adrian "imd" Pieper – trener