Kolejny Polak ze sceny League of Legends zmienił drużynę przed nadchodzącym sezonem rozgrywek. Tym razem mowa o Marcinie "iBo" Lebudzie, czyli byłym reprezentancie Teamu BDS. Toplaner po z pewnością nie do końca udanym roku przenosi się z ligi francuskiej do naszych wschodnich sąsiadów. Tam od przyszłorocznej wiosny przywdzieje trykot Unicorns Of Love Sexy Edition. Dla 24-latka będzie to pierwszy w karierze pobyt w Prime League.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Wielkie oczekiwania, lecz wyników brak

Ten rok był premierowym rokiem dla Teamu BDS w Ligue Française de LoL. Mimo to organizacja postanowiła wejść z przytupem w najwyższą klasę rozgrywkową, angażując solidnych zawodników. W efekcie na start wiosennego splitu we Francji mieliśmy w składzie dwóch Polaków – iBo i Roberta "Erdote" Nowaka. Oczekiwania wobec tej drużyny były całkiem spore, bowiem formacja na papierze zapowiadała się wyśmienicie. Koniec końców jednak przypuszczenia nie przełożyły się na rzeczywistość.

Były zawodnik K1CK Neosurf pod skrzydłami francuskiej formacji nie osiągnął zbyt wiele. Początki były bardzo obiecujące, bo we wiosennym splicie zespół uplasował się na najniższym miejscu podium sezonu regularnego zawodów. Play-offy natomiast nie poszły już tak dobrze, jak spodziewali się kibice ekipy. BDS dość nieoczekiwanie odpadło w drugiej rundzie drabinki, przegrywając z Vitality.Bee. Na letnie wydanie zmagań zarząd nie wprowadził zmian, wierząc w swój skład. Tym razem podopieczni Rafaela "Dinepa" Nunesa zaliczyli prawdziwą wpadkę, gdyż nie udało im się nawet awansować do fazy pucharowej ligi i skończyli sezon na szóstym miejscu.

Skład akademii UOL niemal w komplecie

Mierne wyniki drużyny na szczęście nie odbiły się na iBo. Zainteresowanie polskim toplanerem wykazało UOL Sexy Edition, przyjmując go w swoje szeregi. Poza Lebudą Jednorożce ogłosiły jeszcze trzech zawodników. W dżungli zagra dobrze nam znany Lukas "Lurox" Thoma, występujący do niedawna w barwach AGO ROGUE. Dodatkowo nowym nabytkiem formacji jest Jona "Reptile" Fritz. Strzelec ten jest stosunkowo świeży na scenie i jest to jego pierwszy raz na wyższym szczeblu zmagań. Młodą krew trzeba było zestawić z doświadczeniem, dlatego przedłużono kontrakt z weteranem drużyny, Tobiasem "Dreamer Ace'em" Schreckenederem.

Jak można zatem zauważyć ostatnim brakującym elementem układanki jest midlaner. Na ten moment brak jakichkolwiek informacji o potencjalnym graczu, który miałby wypełnić lukę w zespole. Jeżeli jednak wierzyć tendencji, jaką wykazuje UOL w mediach społecznościowych, to już jutro powinniśmy poznać przyszłego środkowego kolektywu.

Tak wygląda skład UOL Sexy Edition na wiosenny sezon Prime League:

Marcin "iBo" Lebuda
Lukas "Lurox" Thoma
Jona "Reptile" Fritz
Tobias "Dreamer Ace" Schreckeneder