Od kilku dni AGO ROGUE prezentuje nam kolejnych członków swojego składu League of Legends, który będzie reprezentować barwy organizacji podczas nadchodzącego siódmego sezonu Ultraligi. Dziś poznaliśmy nazwisko zawodnika, który będzie bronić dolnej alei w trzecim zespole poprzedniej edycji mistrzostw Polski.

Lucker zostaje w organizacji

I cóż, bynajmniej nie jest to nazwisko nowe, bo na bocie nadal występować będzie Damian "Lucker" Konefał. 24-latek szeregi RGO zasilił na początku 2021 roku, kończąc tym samym swój dwunastomiesięczny pobyt na francuskiej scenie. Czekało na niego wówczas trudne zadanie, bo w drużynie ówczesnych mistrzów European Masters miał zastąpić Pawła "Woolite'a" Pruskiego, który postanowił kontynuować swoją karierę w akademii Misfits Gaming. Rok później Konefał może mieć dość mieszane uczucia, jeżeli chodzi o jego pobyt w ekipie, bo chociaż odniósł z nią pewne sukcesy w kraju, to na arenie międzynarodowej nie udało się powtórzyć sukcesu z 2020 roku.

CZYTAJ TEŻ:
devils.one w komplecie. Diabły oficjalnie prezentują skład na siódmy sezon Ultraligi

Tak więc Lucker i spółka wspólnie sięgnęli po triumf w 5. sezonie Ultraligi, stając też na najniższym stopniu sezonu 6. Do tego na ich konto wpadło również zwycięstwo w Trinity Force Pucharze Polski. Niemniej na EU Masters AGO ROGUE zawiodło zarówno wiosną, jak i latem, w obu wypadkach nie wychodząc nawet z grupy. Pomóc w poprawieniu tych wyników w roku 2022, poza 24-letnim botlanerem, pomóc mają Jakub „Sinmivak” Rucki, który także zachował swoje miejsce, oraz pozyskani z GamerLegionu Jochem „Rabble” van Graafeiland i Ardian "Nite" Spahiu. Nieoficjalnie mówi się, że drużynę zasilą również Leon "Leon" Maximilian Anton, a funkcję trenera obejmie Marcus "Blumigan" Blom. Niemniej te dwa ostatnie nazwiska nie zostały jeszcze potwierdzone przez organizację.

Tak prezentuje się aktualny skład AGO ROGUE na siódmy sezon Ultraligi:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Jochem „Rabble” van Graafeiland
Ardian "Nite" Spahiu
Damian "Lucker" Konefał