Bieżący tydzień obfituje w oficjalne prezentacje składów League of Legends na przyszły sezon rozgrywek. Nie powinno to dziwić, wszak większość lig już za kilka dni rozpocznie wiosenne edycje zmagań. Ku uciesze polskich kibiców w ogłoszeniach nie brakuje naszych rodaków. Wczorajszego wieczora Case Esports przedstawiło trzeciego zawodnika swojego zespołu, a jest nim Miłosz "R4VEN" Domagalski.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Nietypowy zeszły rok Polaka

Polski toplaner ma za sobą bardzo interesujący rok. Po całkiem udanym okresie spędzonym w Teamie Queso 21-latek otrzymał angaż w Vitality.Bee. W akademii zespołu na co dzień rywalizującego w LoL European Championship Domagalski zdobył chociażby brązowy medal ligi francuskiej, zaskakując w play-offach między innymi Team BDS. Dzięki zajętej lokacie Polak awansował na European Masters, rozpoczynając przygodę od fazy play-in. Na tym etapie zakończyła się jednak droga VITB w turnieju, bowiem formacja przegrała z Illuminar Gaming w meczu o przejście dalej.

W drugim półroczu kariera R4VENA obrała nową ścieżkę. Dotychczasowy gracz górnej alejki został trenerem pozycyjnym głównego składu Vitality. W tym czasie wspomagał on toplanera, Enzo "SLT" Gonzaleza. Nowe wyzwanie było z pewnością bardzo ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło Domagalskiemu spojrzeć na swoją linię z całkowicie innej perspektywy. Ponadto praca na najwyższym szczeblu rozgrywek w Europie jest kolejnym atutem, przemawiającym za słusznością takiej decyzji.

Powrót do czynnej gry w drugiej dywizji SuperLigi

Na ten moment jednak Polak kończy przygodę szkoleniowca i wraca do gry. Już za kilka dni będziemy mogli ujrzeć go z powrotem na Polach Sprawiedliwości w barwach Case Esports. Organizacja znanego z Realu Madryt Casemiro w najbliższym sezonie zaliczy swój debiut na scenie LoL-a i walczyć będzie w drugiej lidze LVP SuperLigi. Poza R4VENEM szeregi formacji zasiliła jeszcze dwójka graczy. Środkowej alei bronić będzie Ismael "Miniduke" Martínez Cortés, czyli były członek Vodafone Giants. Strzelcem formacji ma być natomiast były reprezentant Teamu Queso – Francisco "JaVaaa" Javier Martínez Luque.

Dziwi natomiast fakt, iż rozgrywki startują już w najbliższy wtorek, a nie wiemy jeszcze kto będzie dżunglerem oraz wspierającym ekipy. Prezentacji pozostałych przedstawicieli drużyny możemy spodziewać się zatem już w trakcie nadchodzących dni. Patrząc natomiast na zakontraktowanych dotychczas zawodników, możemy śmiało stwierdzić, że zespół celuje w awans do najwyższej hiszpańskiej dywizji.

Tak prezentuje się na ten moment skład Case Esports:

Miłosz "R4VEN" Domagalski
Ismael "Miniduke" Martínez Cortés
Francisco "JaVaaa" Javier Martínez Luque