STS
fot. twitter.com/origenbcn

Po podbój drugiej dywizji LFL. Roison nowym midlanerem IZI Dream

Kolejny Polak ląduje w zagranicznej drużynie League of Legends. Tym razem mowa o Michale „Roisonie” Dubielu, który na najbliższy sezon rozgrywek postanowił związać się z IZI Dream. Zespół ten w minionej edycji zmagań nie zdołał utrzymać się w najwyższej klasie francuskich zmagań. To oznacza, że głównym zadaniem aktualnej ekipy będzie powrót do Ligue Française de […]

Kolejny Polak ląduje w zagranicznej drużynie League of Legends. Tym razem mowa o Michale „Roisonie” Dubielu, który na najbliższy sezon rozgrywek postanowił związać się z IZI Dream. Zespół ten w minionej edycji zmagań nie zdołał utrzymać się w najwyższej klasie francuskich zmagań. To oznacza, że głównym zadaniem aktualnej ekipy będzie powrót do Ligue Française de LoL.

CZYTAJ TEŻ:
GameWard prezentuje skład. Czekolad i Melonik częścią francuskiej organizacji

Polak i mniej doświadczeni koledzy

Niezbyt wiele możemy powiedzieć o występach Roisona w zeszłym roku. Polak przez zdecydowaną większość minionych dwunastu miesięcy pozostawał na uboczu, nie angażując się w żaden projekt. Dopiero w maju Dubiel postanowił zasilić szeregi Axolotl i wspólnie z resztą formacji starał się dobrze pokazać na włoskiej scenie. Drużyna swoje letnie batalie zakończyła na czwartej lokacie tabeli, awansując tym samym do play-offów. W nich podopieczni Ben-Luci „Nice Guya Bena” Nordgerlinga pokazali pazur i stanęli na najniższym miejscu podium. Taki wynik nie dał im jednak biletu na European Masters.

Teraz polski środkowy nie chce tracić czasu, podejmując decyzję o czynnej grze już na początku roku. Jego nowym zespołem będzie IZI Dream, które po katastrofalnym lecie w LFL-u spadło do drugiej dywizji rozgrywkowej. Ówczesny skład nie poradził sobie w meczu o utrzymanie z Mirage Elyandra, którego częścią w najbliższym splicie będzie m.in. Oskar „Raxxo” Bazydło.

Nowa formacja będzie próbowała wrócić do pierwszej dywizji LFL-a, jednak to wcale nie musi być proste. Roisonowi przyjdzie grać z o wiele mniej doświadczonymi zawodnikami, którzy w większości stawiają dopiero pierwsze kroki na wyższym poziomie. Na górnej alei wystąpi Manueal „JeanDidierGnar” Soares, czyli były gracz akademii GamersOrigin. W lesie zobaczymy natomiast Thomasa „Noltey’a” Notle’a, będącego w zeszłym roku podopiecznym Mateusza „Kiao” Sujdaka w Teamie Singularity. Na dole swoje siły złączą Timothy „DizL” Warscher i Théo „Zoelys” Le Scornec. Strzelec reprezentował w ostatnio barwy chociażby ad hoc gaming, a wspierający był częścią akademii Solary. Kto wie, być może mieszanka młodych zawodników z doświadczonym midlanerem okaże się być strzałem w dziesiątkę?

Tak wyglądać będzie skład IZI Dream w przyszłym sezonie drugiej dywizji LFL:

Manueal „JeanDidierGnar” Soares
Thomas „Noltey” Notle
Michał „Roison” Dubiel
Timothy „DizL” Warscher
Théo „Zoelys” Le Scornec
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
raven, r4ven, case esports

R4VEN wraca do gry. Polak zawodnikiem Case Esports

Bieżący tydzień obfituje w oficjalne prezentacje składów League of Legends na przyszły sezon rozgrywek. Nie powinno to dziwić, wszak większość lig już...