STS
LEC 2022, komentatorzy
fot. lolesports.com

LEC prezentuje grono komentatorów i ekspertów na sezon 2022

Na oficjalnym profilu League of Legends European Championship na Twitterze pojawiła się lista osób, które zajmą się analizą oraz komentarzem podczas tego sezonu zmagań Starego Kontynentu. Wśród nich znajdują się znane wszystkim nazwiska, ale nie zabraknie także nowych twarzy. Powrót Quickshota Do komentowania powraca Trevor „Quickshot” Henry, który tymczasowo opuścił grupę w sierpniu 2021. Jak […]

Na oficjalnym profilu League of Legends European Championship na Twitterze pojawiła się lista osób, które zajmą się analizą oraz komentarzem podczas tego sezonu zmagań Starego Kontynentu. Wśród nich znajdują się znane wszystkim nazwiska, ale nie zabraknie także nowych twarzy.

Powrót Quickshota

Do komentowania powraca Trevor „Quickshot” Henry, który tymczasowo opuścił grupę w sierpniu 2021. Jak wyjaśnił na swoich mediach społecznościowych, przerwa spowodowana była wypaleniem, które wpływało zarówno na jego życie zawodowe, jak i prywatne. W czasie nieobecności pracował nad swoim zdrowiem psychicznym i dzięki temu jest gotowy powrócić już w najbliższy weekend.

Skład komentatorski poszerza się

Do stałej ekipy komentatorów dołącza Mikkel „Guldborg” Guldborg. Już niejednokrotnie pojawiał się on w studiu LEC jako gość, m.in. podczas play-offów letniego splitu w zeszłym roku. Duńczyk od teraz będzie pełnić rolę colour castera. Co więcej, w duecie z Aaronem „Medic” Chamberlainem mieliśmy już okazję usłyszeć go podczas fazy Play-In Worldsów 2021.

sjokz nieobecna w pierwszym tygodniu

Eefje „sjokz” Depoortere nadal będzie pełniła rolę hosta. Niestety, jak możemy wyczytać na jej mediach społecznościowych, nie będzie miała ona możliwości pojawić się w pierwszym tygodniu LEC. Powodem jest śmierć jej matki. Brak sjokz podczas inauguracji wiosennego splitu jest zatem absolutnie zrozumiały.

CZYTAJ TEŻ:
Mecze LEC znów wyłącznie w formacie online. „Będziemy na bieżąco oceniać sytuację”

Pozostała część ekipy pozostaje niezmienna. Usłyszymy zatem także Daniela „Drakosa” Drakosa, Aarona „Medica” Chamberlaina i Andrew „Vediusa” Daya. Wywiadami z zawodnikami i nie tylko zajmie się ponownie Laure „Bulii” Valée. Ponadto oficjalnie wiadomo już, że będziemy mogli usłyszeć też Marca „Caedrela” Lamonta, którego przyszłość w gronie komentatorów LEC pozostawała przez długi czas niewiadomą.

Goście w LEC

Dodatkowo ujawniona została część gości, którzy zapraszani będą do studia. Wśród nich znajdują się komentatorzy ligi NLC, Georgia „Troubleinc” Paras i Alex „Nymaera” Hapgood, a także anglojęzyczni casterzy chińskiej ligi LPL – Robert „Dagda” Price oraz Oisín Molloy.

Pełna lista prezentuje się następująco:

  • Eefje „sjokz” Depoortere – host biurka analityków
  • Laure „Bulii” Valée – przeprowadzająca wywiady
  • Trevor „Quickshot” Henry – komentator play-by-play
  • Daniel „Drakos” Drakos – komentator play-by-play
  • Aaron „Medic” Chamberlain – komentator play-by-play
  • Andrew „Vedius” Day – colour caster
  • Marc „Caedrel” Lamont – colour caster
  • Mikkel „Guldborg” Guldborg – colour caster
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy szczegóły patcha 12.2. Oberwie m.in. Tahm Kench na topie i Talon w dżungli

Wczoraj informowaliśmy o wstępnych planach Riot Games na patch 12.2 League of Legends, a dziś wiemy już, jakie dokładnie poprawki zamierza nanieść ame...