STS
Lucker AGO ROGUE
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Udany start AGO ROGUE w Ultralidze. Ekipa Luckera pewnie zwycięża Forsaken

Trzeci dzisiejszy mecz Ultraligi za nami. W nim zmierzyły się dwie formacje, które wczoraj zapisały na swoim koncie pierwsze punkty, a dokładnie Forsaken oraz AGO ROGUE. I choć wczorajsze wygrane mogły zwiastować dość wyrównane spotkanie, to akademia Rogue zanotowała kolejne przekonujące zwycięstwo i tylko utwierdziła nas w przekonaniu, że będzie jednym z głównych faworytów do […]

Trzeci dzisiejszy mecz Ultraligi za nami. W nim zmierzyły się dwie formacje, które wczoraj zapisały na swoim koncie pierwsze punkty, a dokładnie Forsaken oraz AGO ROGUE. I choć wczorajsze wygrane mogły zwiastować dość wyrównane spotkanie, to akademia Rogue zanotowała kolejne przekonujące zwycięstwo i tylko utwierdziła nas w przekonaniu, że będzie jednym z głównych faworytów do wygranej w tym sezonie mistrzostw Polski.

Forsaken 0:1 AGO ROGUE
sheru
Camille
Sinmivak
Fiora
Jaunatis
Talon
Rabble
Lee Sin
Domas
Corki
Nite
Vex
Ruf
Seraphine
Lucker
Kai’Sa
WillTheScout
Rakan
Leon
Rell

Na pierwszą krew musieliśmy poczekać dość długo, bo aż do dziewiątej minuty. Wtedy to zanurkowanie pod wrogą wieżę w wykonaniu trójki graczy Forsaken zakończyło się śmiercią Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego, aczkolwiek błyskawicznie pomścił go Jochem „Rabble” van Graafeiland. Dwie minuty później to AGO ROGUE wyszło z inicjatywą i również oglądaliśmy dive’a na topie, który w ostatecznej kalkulacji przyniósł obu ekipom po dwa fragi. Wkrótce po tym Rabble wykradł Smoka Piekielnego rywalom, a następnie zgarnął drugą eliminację. To w połączeniu ze zdobyciem wczesnego Herolda i zniszczeniem z jego pomocą wieży na górnej linii wysunęło akademię Łotrzyków na dość wyraźne prowadzenie.

W czternastej minucie AGO ROGUE wyprowadziło kolejny cios, pozbawiając życia trójkę oponentów i niszcząc budowlę zewnętrzną na bocie. Kilka minut po tym, podczas walki o trzeciego smoka w grze, van Graageiland ponownie popisał się odwagą oraz – co ważniejsze – lepszym wyczuciem czasu i skradł drugą bestię w tym spotkaniu. To jednak było tylko preludium do masakry, jaka czekała na Forsaken. W przeciągu kolejnych kilkunastu sekund wszyscy gracze FSK pożegnali się z życiem, a RGO zajęło się wieżą na midzie. Gdy tuż przed pojawieniem się Nashora Damian „Lucker” Konefał zdobył triple killa, los Forsaken był już przesądzony. W 23. minucie RGO położyło swoje ręce zarówno na Duszy Smoczycy Chemtechowej, jak i Baronie, a tuż po wybiciu 25. minuty było już po wszystkim.

Przed nami jeszcze dwa spotkania w ramach pierwszego tygodnia Ultraligi. Za kilka minut do boju staną Komil and Friends oraz Gentlemen’s Gaming, które powalczą o pierwsze punkty w tym sezonie mistrzostw Polski. Na koniec inauguracyjnej kolejki zagrają Team ESCA Gaming oraz devils.one. Po więcej informacji dotyczących siódmej edycji Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rekkles G2 LEC

Pojedynek na szczycie. Karmine Corp pokonuje Króliki na start LFL

Dzisiaj wystartowały wiosenne rozgrywki ligi francuskiej – La Ligue Française de League of Legends. Za nami mecz otwarcia, w którym Misfits Premier or...