STS
complexity csgo
fot. Complexity Gaming

Poznaliśmy nowy skład Complexity! W nim m.in. junior i Grim

Complexity Gaming po krótkiej przerwie powraca na scenę CS:GO. Północnoamerykańska organizacja zaprezentowała dziś swój nowy skład, w którym znaleźli się byli gracze takich formacji jak Extra Salt, Team Liquid oraz FURIA Esports.

Complexity z nowym składem CS:GO

Trzon ekipy zgodnie z niedawnym plotkami składać będzie z tria związanego do niedawna z Extra Salt. Owo trio tworzą Johnny „JT” Theodosiou, Justin „FaNg” Coakley oraz Ricky „floppy” Kemery, który kilka tygodni temu powrócił do CS:GO po tym, jak zaliczył krótki romans z VALORANTEM. Ale to nie koniec, bo Complexity zaangażowało również Michaela „Grima” Wince’a, czyli byłego zawodnika Teamu Liquid. Ostatni fotel i rola snajpera przypadły natomiast w udziale Paytynowi „juniorowi” Johnsonowi. 21-latek kilka dni temu rozstał się z FURIĄ Esports, aczkolwiek przez ostatnie pół roku występował pod banderą Bad News Bears, dokąd był wypożyczony.

Cieszę się, że mogę być częścią Complexity. To legendarna organizacja, która przez długi czas była filarem CS-a w Ameryce Północnej. Jestem podekscytowany tą niesamowitą szansą. Dziękuję wam, Extra Salt, za sprawne przeprowadzenie wszystkiego i za wspomnienia – nie krył radości w mediach społecznościowych floppy. – Jeżeli chodzi o skład, to mieliśmy kilka solidnych opcji, ale czuliśmy, że musimy powrócić na północnoamerykańską scenę i ją wspierać. To z pewnością będzie wiązać się z pewnymi wyzwaniami, ale z chęcią stawimy im czoła. Cieszymy się, że wracamy do domu – stwierdził z kolei Jason Lake, współzałożyciel i dyrektor generalny organizacji.

W tej sytuacji skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou
Justin „⁠FaNg⁠” Coakley
Ricky „⁠floppy⁠” Kemery
Paytyn „⁠junior⁠” Johnson
Michael „⁠Grim⁠” Wince
Tiaan „⁠T.c⁠” Coertzen (trener)
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powoli, ale skutecznie. AGO ROGUE pokonuje Diabły w drugim tygodniu Ultraligi

devils.one 0:1 AGO ROGUE PolskiFok Renekton Sinmivak Gwen Diagu Viego Rabble Xin Zhao bucu Corki...