STS
Sebekx Zero Tenacity Ultraliga
fot. Ultraliga/Paweł Bastrzyk

Zero Tenacity z trzecim punktem. Sebekx i spółka pokonują KNF

Na sam koniec dnia pełnego zmagań w Ultralidze pozostał nam mecz pomiędzy Zero Tenacity oraz Komil and Friends. Obie ekipy przed tym pojedynkiem miały po dwa zwycięstwa. Ostatecznie górą z tego starcia wyszło Z10, które ma już trzy wygrane na swoim koncie.

Komil and Friends
0:1 Zero Tenacity
Tracyn
Akali
mumus100
Gwen
Yuta
Xin Zhao
Ryuzaki
Lee Sin
many
Corki
Sebekx
Kassadin
svns
Jhin
Vzz
Ezreal
minemaciek
Leona
Wojtuś
Rakan

W piątej minucie Dušan „Ryuzaki” Petković zdecydował się odwiedzić górną alejkę i była to dobra decyzja, ponieważ we współpracy ze swoim kolegą udało mu się zgarnąć pierwszą krew. Później powtórzył swój wyczyn, dzięki czemu miał już dwie eliminacje w ósmej minucie. KNF dość skromnie odpowiedziało przejęciem premierowego smoka, ale nie było to symetryczne do przewagi, jaką zaraz miało sobie zapewnić Z10.

Sebastian „Sebekx” Smejkal i spółka wyruszyli bowiem na polowanie. Najpierw znaleźli się w lesie wroga, a później także na dolnej alei, gdzie skolekcjonowali kolejne eliminacje. Podsumowaniem tej rzezi była wygrana walka jeden na jednego przez Gwen na środkowej alei. Wkrótce mogliśmy zobaczyć, że Zero Tenacity po upływie kwadransa ma już bardzo komfortową przewagę w złocie i powoli rozpędza swojego Kassadina.

W 24. minucie doszło do walki, która podsumowała ostatnie kilkanaście minut tego spotkania. Teamfight w dość łatwy sposób wygrała ekipa Sebekxa, a co za tym idzie, wzięła też fioletowe wzmocnienie. Wraz z nim przystąpiła do szturmu na bazę wroga i wkrótce potem zaatakowała też niebieski rdzeń.

To tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania. Ultraliga powraca już w następny wtorek o godzinie 17:00. Transmisja w języku polskim będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze CS:GO 2021 roku wg HLTV – 4. sh1ro

Rosyjska perełka Rosyjski strzelec łatkę ogromnego talentu posiadał nie bez powodu. I udowodnił to bardzo szybko, doskonale przystosowując się do war...