STS
fot. StarLadder

Kariera zatoczyła koło. BnTeT ponownie zawodnikiem TYLOO

Po dwuletniej przerwie Hansel „BnTeT” Ferdinand powraca na azjatycką scenę Counter-Strike’a! Co więcej, Indonezyjczyk ponownie przywdziewać będzie barwy TYLOO, z którym związany był już między marcem 2017 roku a grudniem 2019 roku.

BnTeT wraca na stare śmieci

Pierwsze lata swojej kariery BnTeT spędził w ekipach ze swojej ojczyzny. Prawdziwym przełomem okazały się dopiero przenosiny do TYLOO, do których doszło wiosną 2017. To pod banderą organizacji z Państwa Środka Ferdinand dał się poznać jako jeden z najlepszych zawodników w regionie, który w pojedynkę był w stanie przesądzać o osiąganych wynikach. Nic więc dziwnego, że z czasem wzbudził on zainteresowanie drużyn z mocniejszych sportowo kontynentów. Ostatecznie padło na Gen.G Esports, gdzie grał przez kolejny rok, by następnie związać się z EXTREMUM. Z tą ostatnią drużyną otarł się nawet o awans na Majora, ale finalnie on i jego koledzy w decydującym spotkaniu musieli uznać wyższość Evil Geniuses.

Krótko po tym rozczarowaniu skład BnTeTa wylądował na ławce rezerwowych. W przypadku indonezyjskiego strzelca przerwa od regularnej rywalizacji trwała ponad trzy miesiące, ale wreszcie się zakończyła, bo pomocną dłoń wyciągnęli do niego starzy znajomi z TYLOO. – Nadszedł czas, by powrócić do pracy! Świetnie być tutaj z powrotem. Będę prowadzącym zespoły i dam z  siebie absolutnie wszystko! – nie krył ekscytacji 26-latek. Ferdinand ponowny debiut w barwach Smoków zaliczy już niedługo, bo przy okazji Intel Extreme Masters Katowice 2022. Na ten moment nie wiadomo jednak, czyje miejsce w składzie zajmie, gdyż organizacja nie poinformowała o tym, kto znalazł się poza podstawową piątką.

W tej sytuacji skład TYLOO prezentuje się następująco:

Haowen „somebody” Xu
YuLun „Summer” Cai
YuanZhang „Attacker” Sheng
Kelun „SLOWLY” Sun
ZhengHao „DANK1NG” Lyu
Hansel „BnTeT” Ferdinand
LiKan „KingZ” Luo (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
many, Komil & Friends, Ultraliga, KNF

KNF spróbuje powstrzymać ESCĘ. Co nas dzisiaj czeka w Ultralidze?

Klątwa faworyta oraz szansa dla Z10 Na sam początek czeka nas mecz pomiędzy Gentlemen's Gaming oraz Illuminar Gaming. IHG wciąż prezentuje formę mies...