STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

Illuminar bez mynia na inaugurację ESL Mistrzostw Polski

Już na początku nowego tygodnia Illuminar Gaming po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje nam swój nowy skład CS:GO na lanie. Niemniej okazało się, że zespół bynajmniej nie pojawi się w Katowicach w komplecie.

Covidowe problemy Illuminar

W inauguracji nowego sezonu ESL Mistrzostw Polski nie weźmie bowiem udziału Wiktor „mynio” Kruk. Były zawodnik Wisły All iN! Games Kraków i Anonymo Esports został wyeliminowany z gry przez problemy zdrowotne. – W piątek sztab szkoleniowy otrzymał niepokojące wieści od jednego z naszych zawodników. […] Wiktor „mynio” Kruk otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19, co uniemożliwi jego występ w trzech pierwszych kolejkach turnieju ze względu na lanowy charakter tychże rozgrywek – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu organizacji.

Wobec tego IHG musiało na gwałt znaleźć kogoś, kto mógłby wspomóc zespół w tej awaryjnej sytuacji. Ostatecznie wybór padł na 17-letniego Filipa „noise’a” Sobierskiego, który w przeszłości występował już w ESL MP w barwach The Lycans, a pod koniec ubiegłego roku wspomagał jako zmiennik Tarczyński Protein Team oraz M1 EDEN. – Bardzo dziękujemy mu za wyrażenie chęci pomocy dla naszej organizacji. Jednocześnie całe IHG życzy Wiktorowi szybkiego powrotu do zdrowia i odzyskania pełni sił – zapewnili przedstawiciele Illuminar.

Skład Illuminar Gaming podczas lanowej inauguracji ESL Mistrzostw Polski:

Błażej „zaNNN” Bączkowski
Tomasz „phr” Wójcik
Piotr „morelz” Taterka
Bartek „mASKED” Trybuła
Filip „noise” Sobierski
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
jackz iemkatowice22 iemkatowice g2

IEM Katowice: G2 i Astralis wygrywają, ale jeszcze nie świętują

Astralis 2 : 1 Fnatic Inferno 16:11 Overpass 6:16 Ancient 19:15 Początek meczu należał do Fnatic, które w ataku raz za razem...