STS
Sinmivak, AGO ROGUE, Ultraliga
fot. Ultraliga/Paweł Bastrzyk

AGO ROGUE kontra Zero Tenacity. Startuje przedostatnia runda Ultraligi

Przed nami przedostatnia kolejka siódmego sezonu Ultraligi. Już dzisiaj AGO ROGUE zmierzy się z rozpędzonym Zero Tenacity, które wciąż walczy o play-offy. Ten dzień jest bardzo ważny także dla Iron Wolves, którzy już dziś mogą sobie zapewnić miejsce w fazie pucharowej.

Zero Tenacity podejmie AGO ROGUE

Na start przyjdzie nam obejrzeć mecz pomiędzy Goskillą oraz devils.one. Diabły obecnie nie mają żadnych szans na miejsce w play-offach i mogą do woli eksperymentować podczas ostatnich kolejek. Dla rywali może to oznaczać, że ze strony D1 pojawią się zaskakujące wybory lub taktyki. Niekoniecznie jest to na rękę szwajcarskiej formacji, ponieważ ściga się ona z czterema zespołami o pozostałe miejsca w fazie pucharowej.

Następnie Iron Wolves podejmą Gentlemen’s Gaming. Dżentelmeni są na przedostatniej lokacie, ale wciąż marzą o awansie. Dla Wilków natomiast sprawa jest prosta, gdyż wystarczy im jeden punkt, by osiągnąć upragniony cel. Warto też podkreślić, że ostatnimi czasy forma obu drużyn jest o wiele wyższa niż na początku sezonu, dlatego sytuacja w klasyfikacji nie do końca odzwierciedla poziom tych zespołów. GG zrobiło ogromny postęp, ale Iron Wolves także nie przespało tego czasu.

Zaraz potem Zero Tenacity zmierzy się z AGO ROGUE. To będzie chyba najciekawszy pojedynek dnia. Z10 jest ostatnio na fali i wszystko wskazuje na to, że zapewni sobie wkrótce miejsce w play-offach. Dla RGO natomiast może to być mecz bardzo ważny z tego względu, że Team ESCA Gaming wciąż ściga akademię Łotrzyków w tabeli. Obecnie formacje dzieli odległość dwóch punktów, ale zostały jeszcze cztery spotkania, by to nadrobić.

ESCA kontra IHG, KNF musi odrobić straty

Team ESCA Gaming będzie musiał stawić czoło Illuminar Gaming. Franciszek „Harpoon” Gryszkiewicz wraz z kolegami nie mieli najlepszych ostatnich tygodni. Porażki ciągnęły się za nimi jak nigdy, a dawny lider klasyfikacji spadł na drugą lokatę. IHG natomiast może sympatyzować z TEG, ponieważ podobnie wygląda połowa sezonu dla zawodników spod szyldu Oka. Ci jednak nie są na tak bezpiecznej pozycji i potrzebują tego oczka, by trochę poprawić swoją sytuację w wyścigu.

Na koniec Forsaken powalczy z Komil & Friends. Między obiema ekipami jest zaledwie jeden punkt różnicy, ale w kontekście walki o play-offy to już przepaść. Z takim samym bilansem jak KNF są przecież trzy drużyny, a pod formacją Dawida „Yuty” Wyskiela jest jeszcze Gentlemen’s Gaming. Przyjaciele Komila muszą więc wziąć się w garść i spróbować pokonać FSK w przedostatniej kolejce Ultraligi.

Tak prezentuje się kompletny harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

1 marca
17:00 Goskilla vs devils.one BO1
18:00 Iron Wolves vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:00 Zero Tenacity vs AGO ROGUE BO1
20:00 Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming BO1
21:00 Forsaken vs Komil & Friends BO1

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się około godziny 16:40, natomiast pierwszy mecz wystartuje około dwadzieścia minut później. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wisła All iN! Games Kraków ESL Mistrzostwa Polski 2022

Wisła Games w czołowej trzydziestce rankingu HLTV! Najwyższe miejsce w historii

Wisła wśród najlepszych na świecie Oto bowiem ponownie możemy pochwalić się tym, że w najlepszej trzydziestce świata znalazł się w pełni polski skład...