STS
fot. Ultraliga/Paweł Bastrzyk

many dzisiaj zaszalał. Komil & Friends pewnie triumfują w Ultralidze.

Za nami przedostatnie starcie ósmego tygodnia Ultraligi. W nim Komil & Friends stanęło w szranki z Goskillą. Teoretycznie wyrównane zestawienie na papierze mogło zwiastować równie zaciętą rozgrywkę. Nic z tych rzeczy natomiast nie miało miejsca już podczas batalii, którą w dominującym stylu wygrało KNF.

Komil & Friends 1:0 Goskilla
Tracyn
Jayce
VeyLot
Gnar
Yuta
Lee Sin
Sh4dowUS
Jarvan IV
many
Ryze
Silas
Seraphine
svns
Jinx
Baybror
Ezreal
minemaciek
Leona
iLevi
Yummi

Agresja na kilku frontach

Tablica wyników otworzyła się stosunkowo szybko, gdyż już w czwartej minucie. Wówczas na środku doszło do bójki dwóch na dwóch, a w efekcie drużyny wymieniły się po jednym zabójstwie. Chwilę później natomiast to Radosław „Sh4dowUS” Walkowiak postanowił raz jeszcze pociągnąć za spust, tym razem atakując górną aleję. Sebastian „Tracyn” Wojtoń był świadomy zagrożenia, ale i tak wdał się w potyczkę. Ostatecznie Jayce wylądował w grobie, ale zabrał tam ze sobą jeszcze właśnie polskiego leśnika z przeciwnej formacji.

Początkowo remisową sytuację szybko rozwiązali Przyjaciele Komila, którzy odpowiedzieli na zanurkowanie przeciwnika pod dolną wieżę, zabijając aż trójkę rywali. Kolejne akcje również faworyzowały podopiecznych Jakuba „Kiuske” Wojciechowskiego, dzięki czemu ci na chwilę przed wybiciem kwadransa mieli już o nieco ponad pięć tysiące sztuk złota więcej niż przeciwnicy. Ponadto GSK w żaden sposób nie mogło odpowiedzieć na pewne zagrania rywali. KNF bardzo łatwo przejmowało kolejne struktury oraz obiekty na mapie.

Szybki Baron i koniec gry

Taki przebieg rozgrywki zapowiadał nam zatem prędki jej kres na korzyść Tracyna i jego towarzyszy. W pełni polski kolektyw w okolicach 17. minuty zainicjował walkę na środku i unicestwił czerwoną formację, która w tamtym momencie miała już na swoim koncie dziesięć tysięcy monet mniej niż reprezentanci organizacji Komila Khamidova. Na ostateczny triumf drużyny niebieskiej musieliśmy natomiast poczekać do 26. minuty. KNF wcześniej przejęło Barona i wraz z jego wzmocnieniem zaczęło nacierać na wrogie struktury. To w połączeniu z ogromną stratą w funduszach nie mogło skończyć się inaczej, niż wybuchem czerwonego rdzenia.

Przed nami ostatnie starcie ósmego tygodnia rozgrywek Ultraligi. Gracze Forsaken zmierzą się z Illuminar Gaming. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na TwitchuYoutube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących siódmej edycji Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Alliance

Epicenter zawiesza Dota 2 Champions League. Mocne stanowisko Alliance

Alliance wycofuje się i publikuje dosadne stanowisko Skandynawska drużyna zakwalifikowała się do organizowanego przez EPICENTER turnieju online główn...