STS
BLAST Premier Fall 2021
fot. BLAST/Michał Konkol

Wiosenne finały BLAST Premier 2022 w Lizbonie z udziałem publiczności

W połowie czerwca nastąpi podsumowanie pierwszej części BLAST Premier 2022. W akcji zobaczymy wówczas osiem czołowych formacji, które przystąpią do ostatecznego boju o mistrzowski tytuł wiosny.

Wielkie granie w Portugalii

Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że zmagania te toczyć się będą na lanie, nie było jednak pewności co do tego, gdzie konkretnie. Dziś jednak organizatorzy uchylili wreszcie rąbka tajemnicy, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że areną rozgrywek będzie Lizbona, czyli stolica Portugalii. Co istotne, na miejscu obecni będą nie tylko gracze, ale i kibice! To ogromna zmiana, bo chociaż jesienne i światowe finały sezonu 2021 również odbywały się offline, to z wyłączeniem udziału publiczności.

Lista uczestników BLAST Premier Spring Finals 2022 prezentuje się następująco:

BIG FaZe Clan G2 Esports Natus Vincere
OG Team Vitality TBD TBD

BLAST Premier Spring Finals 2022 odbędzie się między 15 a 19 czerwca w Altice Arenie w Lizbonie. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 425 tysięcy dolarów – ponadto zwycięzcy imprezy otrzymają bilet na światowe finały BLAST Premier, gdzie do zdobycia będzie okrągły milion dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fade VALORANT

Nadchodzi Fade. Pula agentów VALORANTA znowu się powiększy

Kolejna agentka już za rogiem A wspominamy o tym nie bez powodu, bo chociaż minęły nieco ponad trzy miesiące, to twórcy gry ponownie przychodzą do na...