Crvena zvezda Esports Crvena Zvezda 0:1 Team Vitality Vitality.Bee
Wondro
Sion
Szygenda
Aatrox
Colamax
Udyr
Skeanz
Lee Sin
Tsiperakos
Orianna
Diplex
Vex
Goldento4st
Jinx
Jeskla
Varus
TasteLess
Karma
Jactroll
Nautilus

Przez pierwsze minuty potyczki co prawda nie uświadczyliśmy żadnych zabójstw, ale Vitality.Bee stale próbowało znaleźć korzystną dla siebie sytuację i zacząć naciskać na przeciwników już od wczesnego etapu meczu. Ostatecznie pierwsza krew padła łupem formacji Jactrolla w ósmej minucie. Wtedy podczas wymiany na górnej rzece wyższość rywali musiał uznać Ondrej "Wondro" Kenda. W tym samym czasie na dole mapy pojawił się Lee Sin i zgładził przeciwnego wspierającego, pozwalając swojej drużynie wysunąć się już na dwa tysiące sztuk złota przewagi.

To był dopiero początek nadchodzącej dominacji w wykonaniu reprezentantów francuskiej organizacji. Ci eliminowali przeciwników raz po raz, zagarniając coraz więcej zasobów na swoje konta. Gracze Crvenej zvezdy nie mieli żadnych szans na odpowiedź, co w efekcie prowadziło ich do nieuchronnej klęski. Drużyna Polaka nie miała zamiaru rozwodzić się dłużej nad tym spotkaniem i brnęła po jego błyskawiczne zakończenie. Kres podopiecznych Atili "Colamaxa" Dudaša nastąpił w 26. minucie.

To jeszcze oczywiście nie koniec dzisiejszych zmagań, bowiem już za moment na serwerze ponownie zamelduje się ekipa Jactrolla, która zetrze się z Eintrachtem Spandau. Obejrzeć to będzie można na kanale Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz na YouTube. Po więcej informacji dotyczących tej edycji European Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej: