STS
jedqr Wisła All iN! Games Kraków ESL Mistrzostwa Polski 2022
fot. Wisła All iN! Games Kraków/Jeremi Śpiewak

Wisła, PACT, Totalne Gituwy i inni. Rozkład jazdy na środę

Tak jak wtorek, tak i środa pełna będzie spotkań z udziałem polskich ekip CS:GO. Dziś w akcji ponownie zobaczymy m.in. zawodników Wisły All iN! Games Kraków, którzy będą mogli zapewnić sobie awans do fazy pucharowej ESL Challenger League Season 41.

Awans Wisły już dziś?

Wczoraj Biała Gwiazda pozostawiła w pokonanym polu 1WIN, wygrywając 2:1. Niemniej teraz będzie trudniej, bo na drodze Grzegorza „jedqra” Jędrasa i spółki staną Movistar Riders. Hiszpańska formacja była rewelacją ostatniego sezonu ESL Pro League – wszak przez grupowe zmagania przeszła niepokonana, chociaż jej rywalami byli gracze m.in. Teamu Liquid, Players oraz BIG. Nie ulega więc wątpliwości, że to właśnie oni chodzić będą za faworytów środkowej potyczki, do której przystąpią z łatką dwunastej drużyny świata. Ale nie oznacza to, że Wisła w ogóle nie ma szans. Wszak Sangal Esports pokazało wczoraj, że Riders można zagrozić, tak więc Polacy, przynajmniej na papierze, również wydają się zdolni do tego, by to zrobić.

PACT bez miejsca na błędy

Na serwerze ponownie zamelduje się MAD DOG’S PACT. Skład Dawida „lunAtica” Cieślaka fazę grupową Esport Tour 2022 zaczął od porażki z Into The Breach, w związku z czym potrzebuje dwóch zwycięstw, by awansować do play-offów. Najpierw na drodze naszych rodaków stanie Tricked Esport, a potem w przypadku wygranej również Savage. Aż dwie okazje, by zobaczyć swoich ulubieńców, będą mieć fani Forsaken. Zespół ten w rywalizację w ESEA Advanced zacznie od starć z Coalesce oraz Heaven and Hell Esports. Na tym samym poziomie rozgrywkowym wystąpią też Impression i Ungentium. Ekipa bez organizacji zagra ze Strive in chaos, podczas gdy podopieczni Macieja „Luza” Bugaja podejmą Diffendo. Z kolei reprezentantki Totalnych Gituw w swoim drugim meczu w ESEA Open mierzyć się będą z Teamem Dafuq.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

27 kwietnia
12:00 MAD DOG’S PACT vs Tricked Esport BO3 transmisja
15:00 PACT/Tricked vs Savage BO3 transmisja
18:00 Forsaken vs Coalesce BO1
19:00 Wisła Games vs Movistar Riders BO3 transmisja
19:00 Impression vs Strive in chaos BO1
20:00 Forsaken vs Heaven and Hell Esports BO1
20:00 Ungentium vs Diffendo BO1
21:00 Totalne Gituwy vs Team Dafuq BO1
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Moskal: Dwa dni bez scrimowania to dla drużyny jest tragedia