STS
BIG dick hades
fot. twitter.com/KEiiCS

Polacy z naklejkami z Majora CS:GO. Jak prezentują się autografy dychy i hadesa?

Od startu Majora w Antwerpii dzieli nas już tylko pięć dni. To naprawdę niewiele, nic więc dziwnego, że Valve wreszcie podzieliło się z nami przedturniejową aktualizacją Counter-Strike’a: Global Offensive, która wprowadziła do gry m.in. z dawna wyczekiwane naklejki na bronie.

Polski duet z autografami w CS:GO

Dużą i wartą wspomnienia zmianą jest rezygnacja z systemu przyznawania stickerów, który wzbudził ogromne kontrowersje przy okazji PGL Major Stockholm 2021. Przypomnijmy, że wówczas twórcy CS:GO niespodziewanie zadecydowali o tym, że naklejki z autografami zostaną podarowane wyłącznie zawodnikom, których zespoły awansują do najlepszej ósemki mistrzostw świata. Dla wielu osób było to spore rozczarowanie, tym bardziej że taki ruch został ogłoszony na krótko przed startem szwedzkiej imprezy. Teraz jednak Valve powróciło do dawnego rozwiązania, co oznacza, że wszyscy uczestnicy Majora w Antwerpii będą mogli pochwalić się tym, że ich sygnatury znalazły się w grze.

Dzięki temu możemy nabyć także naklejki z autografami dwóch Polaków obecnych w stawce, czyli Pawła „dychy” Dychy i Olka „hadesa” Miśkiewicza. Sticker z podpisami reprezentantów ENCE dostępne są w czterech wariantach, bo poza klasyczną naklejką, dostępne są również wersje z brokatem, hologramem oraz złotym pokryciem. Ta ostatnia jest zarówno najrzadsza, jak i najdroższa. Owe przedmioty zdobyć możemy poprzez zakup i otwarcie kapsuły Challenger Sticker, która wyceniona została na 4,55 zł. Niemniej warto pamiętać, że nie mamy gwarancji, iż z kontenera wypadnie naklejka, którą sobie upatrzyliśmy. Jeżeli zależy nam na konkretnej rzeczy, możemy także udać się na Rynek Steam.

Zwykła Glitter Holo Gold
dycha
hades
ENCE

PGL Major Antwerp 2022 odbędzie się między 9 a 22 maja. Podczas turnieju uczestnicy rywalizować będą o łączną pulę w wysokości 1 miliona dolarów, z czego dla triumfatorów przewidziano połowę tej sumy.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PGL Major Antwerp 2022

Naklejki, przepustki i inne – majorowa aktualizacja już na serwerach CS:GO!

Naklejki z autografami dla wszystkich graczy Co istotne, Valve zrezygnowało z powszechnie krytykowanego pomysłu z PGL Majot Stockholm 2021. Przypomni...