STS
Dr Pepper Academy
fot. Dr Pepper

Nadchodzi Dr Pepper Academy! Drzwi otwarte zarówno dla zawodników, jak i zawodniczek

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon zmagań w ramach Dr Pepper Academy powered by Actina. Tym razem jednak organizatorzy zdecydowali się dać szansę również paniom, dla których przygotowano oddzielny ladder.

Szansa na wyjazd na lana i profesjonalny kontrakt

Dzięki rozwojowi współpracy z ELAB w tym roku będziemy mieli dostęp do jeszcze większej puli danych in-game, wykorzystamy jeszcze nowocześniejszą technologię, przeanalizujemy historyczne wyniki uczestników z meczów, które uczestnicy rozgrywali na platformach Esportal i FACEIT. Liczą się dla nas tylko indywidualne umiejętności, nastawienie i chęć do rozwoju. Korzystamy z najbardziej zaawansowanego systemu selekcji i oceny graczy polegającego w 100% na danych – możemy wyczytać w oficjalnej informacji prasowej. Dodatkowo sami uczestnicy projektu podczas dalszych etapów otrzymają również wsparcie dietetyka, trenera personalnego czy też psychologa esportowego.

Nie zabraknie też znanych osobistości. W akademię spod szyldu Dr Peppera zaangażowali się bowiem Maciej „Luz” Bugaj, czyli trener Ungentium, a także Robert „mSr” Pieńkowski, który w przeszłości odpowiadał za wyniki HONORIS. Ale na tym nie koniec, bo swój udział w projekcie potwierdził także Bartosz „Hyper” Wolny. Opiekun Izako Boars odpowiedzialny będzie za Dr Pepper Female Academy powered by Actina, czyli odnogę inicjatywy skierowaną wyłącznie do pań. Tak czy inaczej, kwalifikacje do akademii rozpoczną się już 1 czerwca, a na szali znajdą się udział w międzynarodowym lanie, na którym pojawią się także laureaci podobnych projektów w Szwecji i Finlandii.

Na zwycięzców tegoż turnieju czeka główna nagroda w wysokości czterech tysięcy euro, podczas gdy MVP całej imprezy zgarnie gamingową maszynę ufundowaną przez jednego z partnerów Dr Pepper Academy, czyli markę Actina. Ponadto warto też wspomnieć, że zwycięzcy polskiej edycji otrzymają zawodowe kontrakty i będą występować jako Dr Pepper Team Poland. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej. Wszyscy zainteresowani już teraz mogą zapisywać się do stworzonych na platformie Esportal ladderów do Dr Pepper Academy oraz Dr Pepper Female Academy.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
nawrot Gdańsk Games 2021

Mistrzowie Polski bez trenera – nawrot opuszcza skład Illuminar

nawrot odchodzi z IHG, ale zostaje przy trenowaniu – Od dzisiaj nie jestem już częścią składu Illuminar. Chciałem podziękować chłopakom za szansę, kt...