STS
ROG Masters East EMEA 2022
fot. materiały prasowe

Nadchodzi ROG Masters East EMEA 2022, trwają zapisy do polskich kwalifikacji

Już tylko tygodnie dzielą nas od startu finałów ROG Masters East EMEA 2022. Jest to więc idealny moment, by jeszcze zainteresować się wciąż trwającymi zapisami do nadchodzących krajowych kwalifikacji, które zorganizowane zostaną również na polskim podwórku.

Duże pieniądze i występ na międzynarodowych zawodach

Eliminacje krajowe rozpoczną się 21 maja i pomogą wyłonić dwunastu reprezentantów z 27 państw, które będą częścią tegorocznej odsłony zawodów. Co istotne jeżeli chodzi o zmagania w Polsce, to te transmitowane będą na znajdującym się pod tym adresem kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu i zostaną okraszone komentarzem popularnego streamera. Dla laureatów z każdego z poszczególnych krajów przewidziane zostało po 1 tysiąc dolarów nagrody, aczkolwiek to dopiero wierzchołek góry lodowej. O wiele większe pieniądze do zdobycia będą na światowych finałach ROG Masters, które rozegrane zostaną w internecie.

Finały wystartują 1 czerwca i potrwają w sumie 5 dni. Udział w nich weźmie w sumie szesnaście formacji, bo do dwunastki wyłonionej wcześniej w krajowych eliminacjach dołączy też czwórka, która okaże się najlepsza podczas kwalifikacji ostatniej szansy. Podczas decydującego etapu zmagań walka toczyć się już będzie o główną nagrodę w wysokości aż 20 tysięcy dolarów! Czeki przewidziano także dla trzech innych drużyn finiszujących w najlepszej czwórce – drugie miejsce nagrodzone zostanie 10 tysiącami dolarów, trzecie 5 tysiącami, a drużyna, która znajdzie się tuż za podium, otrzyma 2,5 tysiąca dolarów. W sumie pula nagród ROG Masters East EMEA 2022 wyniesie 50 tysięcy dolarów.

Wszystkie zespoły zainteresowane udziałem w procesie kwalifikacyjnym nadal mogą tego dokonać, aczkolwiek już tylko do 20 maja. Wystarczy udać się na oficjalną stronę turnieju, która znajduje się pod tym adresem. Tam także znaleźć można więcej informacji na temat całej imprezy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wei, RNG, Royal Never Give Up, Worlds 2021

Wynik RNG z pierwszych trzech dni MSI anulowany! Mistrzowie LPL zaczęli od zera

Po dogłębnej ewaluacji środowiska kompetytywnego i treningowego podczas pierwszych dni MSI 2022 odkryliśmy po trzecim dniu turnieju, że istnieją rozbi...