STS
s1mple Natus Vincere PGL Major Antwerp 2022
fot. PGL/Joao Ferreira

Najlepsi wchodzą do gry. Przed nami faza legend PGL Major Antwerp 2022

Po dniu przerwy PGL Major Antwerp 2022 powraca. I to powraca w wielkim stylu, bo już dziś do gry wejdą nie tylko laureaci fazy pretendentów, ale także, a może przede wszystkim, osiem formacji ze statusem legendy. A wśród nich m.in. ENCE czy też broniące tytułu Natus Vincere.

ENCE vs liderzy światowego rankingu

Szczególnie dużo uwagi przyciągać będą właśnie podopieczni fińskiej organizacji, wśród których znajdują się m.in. Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miśkiewicz. Drużyna naszych rodaków ewidentnie nie miała szczęścia, bo przygodę z fazą legend rozpocznie ona od starcia z liderami światowego rankingu, czyli FaZe Clanem. Będziemy mieli więc do czynienia z prawdziwym meczem na szczycie, którego faworytami będą zawodnicy dowodzeni przez Fina „karrigana” Andersena. Wskazują na to również eksperci rodzimego bukmachera, firmy STS. Triumf FaZe został bowiem wyceniony na 1,52, podczas gdy kurs na wygraną ENCE wynosi 2,53. Wiele jednak zależeć będzie od postawy obu naszych rodaków, szczególnie hadesa, który w poprzednim etapie Majora miewał problemy. A jak będzie dziś? Za każde 100 zł postawione na to, że Miśkiewicz zdobędzie w sobotę więcej fragów niż Dycha, możemy otrzymać 205 zł. Jeżeli jednak to były zawodnik devils.one okaże się lepszy, to mnożnik wkładu wyniesie 1,67.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


Ciekawe pary już na inaugurację

Na zaskakująco mocnego oponenta trafiło także wspomniane NAVI. Oleksandr „s1mple” Kostyliev i spółka mierzyć się będą wszak z G2 Esports, co oznacza powtórkę z finału ubiegłorocznych mistrzostw świata w Sztokholmie. Wówczas górą byli gracze z Europy Wschodniej i możliwe, że dziś może być podobnie, ale z pewnością łatwo nie będzie. Wszak kurs na ich sukces wynosi 1,67 przy stawce 2,20 na triumf Samurajów. Kluczowa będzie tutaj forma samego s1mple’a i to, jak często będzie fragować. Sytuację, w której Ukrainiec przekroczy granicę 24 zdobytych eliminacji, wyceniono na 1,84. Ogólnie zresztą emocji nie powinno zabraknąć, bo ciekawe esportowej pary stworzą także Heroic z Teamem Liquid, Ninjas in Pyjamas z Teamem Vitality czy też Outsiders z Cloud9. Dla reprezentantów tej ostatniej organizacji to będzie debiut w nowych barwach. Pytanie tylko, czy debiut zwycięski? Triumf graczy amerykańskiej organizacji w derbach Europy Wschodniej wyceniono na 1,44.

Sobotni harmonogram PGL Major Antwerp 2022:

14 maja
12:00 Heroic vs Team Liquid BO1
12:00 Copenhagen Flames vs Bad News Eagles BO1
13:15 Ninjas in Pyjamas vs Team Vitality BO1
13:15 Cloud9 vs Outsiders BO1
14:30 FaZe Clan vs ENCE BO1
14:30 FURIA Esports vs Team Spirit BO1
15:45 Natus Vincere vs G2 Esports BO1
15:45 BIG vs Imperial Esports BO1
17:00 mecz drużyn z bilansem 1-0/mecz drużyn z bilansem 0-1 BO1
18:15 mecz drużyn z bilansem 1-0/mecz drużyn z bilansem 0-1 BO1
19:30 mecz drużyn z bilansem 1-0/mecz drużyn z bilansem 0-1 BO1
20:45 mecz drużyn z bilansem 1-0/mecz drużyn z bilansem 0-1 BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat PGL Major Antwerp 2022 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, G2 Esports, MSI 2022

Europa lepsza od Ameryki po raz trzeci. G2 pierwszą drużyną w kolejnym etapie MSI

Evil Geniuses 0:1 G2 Esports Impact Gwen Broken Blade Vladimir Inspired Viego Jankos Diana jojopyun...