STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Błyskawiczna wygrana EG z ORDER. Zespół Inspireda melduje się w fazie Rumble MSI

Po porażce w pierwszym meczu podczas piątego dnia Mid-Season Invitational Evil Geniuses mieli okazję zreflektować się w meczu z ORDER. Nie inaczej się też stało, gdyż formacja Kacpra „Inspireda” Słomy w świetnym stylu rozprawiła się z mistrzami Australii i Oceanii i tym samym zapewniła sobie obecność w dalszej fazie turnieju.

Evil Geniuses 1:0 ORDER
Impact
Ornn
Broken Blade
Kayle
Inspired
Graves
Jankos
Viego
jojopyun
LeBlanc
caPs
Lissandra
Danny
Xayah
Flakked
Tristana
Vulcan
Gragas
Targamas
Rakan

EG nie miało zamiaru tracić czasu i już od pierwszych minut mogliśmy oglądać agresję ze strony tego zespołu. Nic dziwnego, że pierwsze zabójstwa na konto formacji Polaka posypały się dość wcześnie, bo już w trzeciej minucie. Wówczas Źli Geniusze wygrali na kilku frontach, praktycznie od razu ustawiając pod siebie mecz. ORDER nie miało zbyt wiele argumentów, aby jakoś zaprzestać dominacji ze strony złotych medalistów amerykańskich rozgrywek, toteż już w dziesiątej minucie tracili względem rywali ponad pięć tysięcy sztuk złota.

Kolosalna przewaga jeszcze podczas fazy liniowania mogła już bez problemu określić, kto już niebawem powinien sięgnąć po wygraną. Inspireda i spółka co chwilę wymuszali walki na oponentach, triumfując w każdej z nich. W efekcie jeszcze przed pojawieniem się Barona na mapie mistrzowie League Championship Series mieli już o szesnaście tysięcy funduszy więcej niż przeciwnicy. Ponadto w tym czasie rozbijali już wrogie inhibitory, więc kres ORD był bardzo bliski. Ostatecznie EG wybrało bezpieczniejszą drogę, zdobywając Barona i dopiero z fioletowym wzmocnieniem zabrali się za dokończenie potyczki. Czerwony Nexus upadł w 23. minucie.

Już za moment do gry ponownie wejdzie G2 Esports i stanie w szranki z ORDER. Wszystkie mecze z polskim komentarzem będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube, a także na oficjalnej transmisji na LoL Esports. Po więcej informacji dotyczących MSI 2022 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
s1mple Natus Vincere PGL Major Antwerp 2022

Najlepsi wchodzą do gry. Przed nami faza legend PGL Major Antwerp 2022

ENCE vs liderzy światowego rankingu Szczególnie dużo uwagi przyciągać będą właśnie podopieczni fińskiej organizacji, wśród których znajdują się m.in....