STS
niko OG RMR 2022
fot. PGL/João Ferreira

Przebudowa składu CS:GO w OG trwa, niko dołącza do valde na ławce rezerwowych

Nie da się ukryć, że dywizja CS:GO w OG jak dotychczas nie spełniła oczekiwań zarówno włodarzy organizacji, jak i kibiców oraz samych graczy. Nic więc dziwnego, że po kolejnym rozczarowaniu podjęto decyzję o kolejnej kadrowej rewolucji. Rewolucji, która swoim zasięgiem objęła drugiego zawodnika.

Kolejne rozstanie w OG

Oficjalnie na ławce rezerwowych wylądował bowiem Nikolaj „⁠niko⁠” Kristensen. Dla Duńczyka oznacza to koniec przygody z formacji, której szeregi zasilił w marcu 2021 roku, zastępując wówczas Nathana „NBK-a” Schmitta. Od tego czasu on i jego koledzy wzięli udział w kilku ważnych turniejach, ale sukcesy osiągnęli tylko na kilku z nich. Największym dokonaniem niko i spółki było wicemistrzostwo Intel Extreme Masters Summer 2021, aczkolwiek blednie to przy ostatnich wynikach drużyny. Ta bowiem bardzo słabo wypadła zarówno podczas IEM Katowice 2022, jak i Regional Major Rankings 2022, co w konsekwencji nie pozwoliło graczom awansować na PGL Major Antwerp 2022. To rozczarowanie przelało czarę goryczy.

Czasami dobrze rzeczy muszą dobiec końca. OG zezwoliło mi na rozpatrywanie moich możliwości, a ja sam jestem gotowy na nowe wyzwanie. Zdecydowanie kocham każdą chwilę, którą spędziłem z tymi ludźmi, bo są oni dla mnie niczym druga rodzina. Mam więc nadzieję, że w najbliższej przyszłości znajdą się oni w centrum uwagi – zapewnił 23-latek, który w przeszłości związany był też m.in. z Heroic, North oraz OpTic Gaming. Teraz jednak czeka go odpoczynek od gry, bo nie wiadomo, jak długo pozostanie na ławce rezerwowych. Ale nie będzie na niej sam, bo od dwóch tygodni znajduje się na niej Valdemar „valde” Vangså. A kto zastąpi tę dwójkę w podstawowej piątce OG? To na razie nie jest jasne.

Skład OG prezentuje się następująco:

Mateusz „mantuu” Wilczewski
Shahar „flameZ” Shushan
Nemanja „nexa” Isaković
Casper „⁠ruggah⁠” Due (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Stachulec Wiatr PFS

Błąd gry, foto-finish i wygrana Stachulca – tak wyglądało GP Portugalii w Polish F1 Series

Zmienne warunki w Austrii Kwalifikacje do Grand Prix Austrii w splicie PlayStation wygrał Konrad Böhm. Kierowca Ferrari jako jedyny z czołówki starto...