STS
tudsoN Anonymo Esports RMR 2022
fot. PGL/Stefan Petrescu

tudsoN oficjalnie żegna się z Anonymo. Organizacja znalazła już nowego snajpera?

Tuż po zakończeniu Regional Major Rankings 2022 Filip „tudsoN” Tudev ujawnił, iż od dawna zmaga się z problemami zdrowotnymi, które wpływają na jego grę. Wtedy nie było jeszcze do końca jasne, czy młody snajper pozostanie w Anonymo Esports, czy też nie.

Problemy zdrowotne wykluczyły tudsoNa

Czuję, że długa przerwa i operacja są niezwykle konieczne, ale czuję się przerażony w każdym aspekcie. Anonymo to mój pierwszy zespół i naprawdę cieszyłem się grą z tymi gośćmi, którzy dosłownie są dla mnie jak bracia, ale życie okazało się brutalne – pisał 22-latek jeszcze kilka tygodni temu. Decydująca miała być konsultacja lekarska, niemniej już wcześniej Anonymo zaczęło testy graczy, by w ten sposób zabezpieczyć swoją niepewną przecież przyszłość. Nadal jednak nie pojawił się oficjalny komunikat potwierdzający, że czas tudsoNa w szeregach Anonimowych dobiegł końca. Dzisiaj wiemy już, że fani Tudeva oraz on sam będą musieli przełknąć gorzką pigułkę.

Coś się kończy, coś się zaczyna… Dziękujemy za wszystko, tudsoN. Życzymy Ci dużo zdrowia i szybkiego powrotu do profesjonalnego grania – ogłosili przedstawiciele organizacji w poście w mediach społecznościowych, który pojawił się w czwartek. Tak więc młodego zawodnika czeka teraz walka o powrót do zdrowia, bo tylko wtedy będzie mógł on ponownie pojawić się na serwerze. Jeżeli zaś chodzi o podopiecznych Adriana „imd” Piepera, to ci mieli już znaleźć nowego snajpera. Jak podaje Polish Leaks, tym ma zostać 16-letni Alan „Flayy” Krupa, którego przez ostatnie miesiące mogliśmy oglądać pod banderą GameAgents. To właśnie on ma zapełnić w składzie lukę powstałą w wyniku rozstania z tudsoNem.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Anonymo Esports będzie wyglądać tak:

Paweł „innocent” Mocek
Patryk „Demho” Tomaszewski
Oskar „oskarish” Stenborowski
Arek „Vegi” Nawojski
Alan „Flayy” Krupa
Adrian „imd” Pieper – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sebastian "Sebekx" Smejkal

Sebekx: W Korei trenowaliśmy grę na pełnym skupieniu