STS
Rezhexx EXCEL ESPORTS
fot. EXCEL ESPORTS

Znana organizacja zatrudniła 14-letniego gracza Fortnite’a

Organizacje esportowe coraz częściej decydują się na angaż osób nieletnich. Takie sytuacje nierzadko budzą kontrowersje, ale nie zniechęcają włodarzy do tego typu działań, na co dowodem jest dzisiejsze ogłoszenie EXCEL ESPORTS.

Pokonał gracza EXCEL i otrzymał angaż

Pod skrzydła brytyjskiej formacji trafił bowiem Jackson „Rezhexx” Bradbury. 14-latek wpadł w oko przedstawicielom EXCEL w kwietniu, gdy podczas otwartego turnieju Fortnite’a na festiwalu Insomnia pokonał on reprezentanta XL, Jadena „Wolfieza” Ashmana, sięgając ostatecznie po tytuł mistrzowski. Krótko po tym sukcesie zaproponowano mu angaż, na który też nastoletni gracz skrzętnie przystał. Co jednak ciekawe, włodarze ze Zjednoczonego Królestwa postanowili zatrudnić młodego Brytyjczyka w roli content creatora, powierzając mu odpowiedzialność za publikację materiałów poradnikowych z Fortnite’a, ale także i vlogi dotyczące życia w Kornwalii czy też jego pasji, surfingu.

Jestem naprawdę podekscytowany tym, że dołączam do EXCEL jako nowy content creator. Od kilku lat uważnie śledziłem poczynania zespołu i wierzę, że jej gracze oraz styl są jednymi z najlepszych. Podoba mi się też sposób, w jaki pracownicy EXCEL edytują swoje materiały i jestem przekonany, że Wolfiez, Leah i Caedrel wiele mnie nauczą – przyznał Bradbury. Nie da się jednak ukryć, że kariera 14-latka potoczyła się błyskawicznie, bo przecież swoje treści w internecie zaczął on publikować w trakcie pandemicznego lockdownu, nagrywając początkowo klipy na Instagrama. Dopiero z czasem przerzucił się on na Fortnite’a, zdobywając pewną popularność, dzięki której jego konto na Twitchu obserwuje 22,6 tysięcy osób.

„Zatrudnienie Jacksona było łatwą decyzją”

Cieszymy się, że Rezhexx dołączył do nas jako nasz nowy content creator. Zatrudnienie Jacksona było łatwą decyzją – jest on bardzo utalentowany, jeżeli chodzi o Fortnite’a, nieustannie poszukuje godnych uchwycenia treści, a to wszystko łączy się z entuzjastycznym podejściem do pracy, co nam się podoba. W EXCEL chcemy stworzyć dom dla wszystkich typów content creatorów. Możesz być microinfluencerem albo też twórcą wielkiego formatu, to nie ma znaczenia. Wszystko, co musisz posiadać, to odpowiednie podejście, jasną ścieżkę rozwoju i osobowość pasującą do EXCEL oraz naszych aspiracji. Wierzymy, że Rezhexx wpasowuje się w to idealnie – zapewnił Freeman Williams, Talent Manager organizacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sinmivak, AGO ROGUE, Ultraliga

IHG i RGO niepokonane w Ultralidze. Podsumowanie dzisiejszych spotkań

Wygrany early game nie wystarczy na AGO ROGUE Na początek Zero Tenacity zmierzyło się z Gentlemen's Gaming. Szybki gank Dušana "Ryuzakiego" Petkovici...