STS
Jabbi Heroic
fot. Heroic

Heroic skompletowało skład przed IEM Cologne 2022

Bardzo szybko Heroic załatało lukę, która kilka dni temu powstała w składzie CS:GO. I ostatecznie obyło się bez niespodzianek, bo organizacja sięgnęła po zawodnika, który już od pewnego czasu był z nią łączony, a który finalnie zagra w jej barwach już podczas Intel Extreme Masters Cologne 2022.

Heroic sięga po gracza Copenhagen Flames

Przypomnijmy, że w ostatni weekend dość niespodziewanie na ławce rezerwowych Heroicznych wylądował Ismail „refrezh” Ali. Jak zostało wyjaśnione w oficjalnym komunikacie, ruch ten spowodowany był faktem, iż zespół zawodził w najważniejszych momentach i chociaż nadal należał do światowej czołówki, to nie potrafił postawić ostatniego kroku, który pozwoliłby wreszcie zgarnąć jakiś mistrzowski tytuł. Już wtedy głośno plotkowano, że następcą refrezha może zostać znany z Copehagen Flames Jakob „Jabbi” Nygaard. I faktycznie to właśnie 18-latek dołączył do rodzimego zespołu, stając się tym samym trzecim graczem, który opuścił CF. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się pozyskani przez Fnatic Nico „nicoodoz” Tamjid oraz Fredrik „roeJ” Jørgensen.

Jestem zachwycony faktem, iż dołączam do Heroic. Bycie częścią tego zespołu to dla mnie ogromna szansa. Drużyna ta gra ekscytującego CS-a i stale znajduje się w najlepszej piątce świata. Nie mogę się już doczekać, by udowodnić, że mogę pomóc Heroic we wspięciu się jeszcze wyżej. To będzie nowa i ekscytująca podróż, bo Heroic to dla mnie idealne miejsce, by kontynuować mój rozwój. Znam też wielu członków tego składu i to świetni goście – nie krył radości Jabbi, który w przeszłości miał już okazję występować u boku René „TeSeSa” Madsena. Obaj Duńczycy grali razem w GoldenGitte i Squared Esports, a teraz spotkają się ponownie. I już za dwa tygodnie pojawią się wraz z pozostałymi podopiecznymi Richarda „⁠Xizta⁠” Landströma na IEM Cologne 2022.

Skład Heroic prezentuje się następująco:

Martin „stavn” Lund
Casper „cadiaN” Møller
René „TeSeS” Madsen
Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
Jakob „Jabbi” Nygaard
Richard „⁠Xizt⁠” Landström (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
sAw ENCE PGL Major Antwerp 2022

ENCE stawia na stabilizację. Trener dychy i hadesa zostaje w organizacji na dłużej

"To trener światowej klasy" 29-letni Fin dołączył do organizacji w listopadzie 2020 roku i to właśnie on stanął na czele ów rewolucyjnych zmian. To w...