STS
choego, Forasken, Ultraliga sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Forsaken przerywa passę porażek w Ultralidze. choego i spółka lepsi od Dżentelmenów

W drugim spotkaniu dzisiejszych rywalizacji letniej edycji Ultraligi doszło do starcia dwóch zespołów, posiadających bilans 2-5. Forsaken po zmianie dżunglera podjęło Gentlemen’s Gaming, które sensacyjnie rozbiło wczoraj watahę Wilków. Z pojedynku tych drużyn górą wyszli Damian „choego” Bajor i spółka.

Forsaken 1:0 Gentlemen's Gaming Gentlemen’s Gaming
LeQu
Gnar
Grzybek
Sion
Diagu
Trundle
Badlyyga
Volibear
Warszi
Corki
Ariana
Ahri
choego
Zeri
Adison
Twitch
Mystiques
Rakan
Slipper
Renata Glasc

Pierwsze minuty przebiegały dość spokojnie. Gracze skupiali się raczej na farmieniu, niżeli na szukaniu eliminacji. Forsaken jedynie zdołało przejąć smoka i Herolda na swoje konto. Dzięki temu upadła wieża na bocie, która dała graczom FSK delikatną przewagę w funduszach. Moment później ci przelali jeszcze pierwszą krew, posyłając do piachu Kubę „Grzybka” Jagiełkę. Różnica w złocie dzięki temu powiększyła się do dwóch tysięcy.

W okolicach kwadransa Dżentelmeni jednak odgryźli się swoim rywalom, zabijając czwórkę wrogów za zaledwie jedną głowę. GGM dzięki temu zmniejszyło stratę, jednak to, co wydarzyło się kilka chwil później, już niemal całkowicie pogrzebało szanse Grzybka i spółki na ewentualny triumf. Przedłużona walka, która początkowo faworyzowała graczy z muszkami na trykotach, ostatecznie zakończyła się dla nich katastrofą, a to za sprawą dobrej dyspozycji choego oraz teleportacji Corkiego na plecy, zaraz po powstaniu z grobu. Od tego momentu wszystko układało się już po myśli Zapomnianych. Ci wygrali jeszcze kilka kolejnych batalii, a po ostateczne zwycięstwo sięgnęli w 26. minucie.

Po przerwie do walki wejdą zawodnicy Zero Tenacity oraz Teamu ESCA Gaming. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Saulius, Iron Wolves, Ultraliga

Iron Wolves z kolejnym punktem. Wilki wygrywają z devils.one w Ultralidze

devils.one 0:1 Iron Wolves PolskiKoz Aatrox Kakan Gnar Sh4dowUS Lee Sin Krysia Wukong Domoles Ga...