STS
minemaciek Illuminar Gaming
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Passa Goskilli w Ultralidze zakończona. Illuminar odwraca losy spotkania i triumfuje

Na zakończenie dnia rozgrywkowego Ultraligi do boju o kolejne punkty w górnej części tabeli weszli gracze Illuminar Gaming oraz Goskilli. Ekipa Damiana „svnsa” Klejca nie miała łatwego zadania, gdyż Goryle były na czteromapowej serii zwycięstw. Koniec końców korzystna passa szwajcarskiej organizacji została przerwana, a tym samym IHG nadal pozostaje samotnym wiceliderem.

Goskilla 0:1 Illuminar Gaming
Wondro
Jayce
Tracyn
Gwen
WRDN
Volibear
adi11
Kalista
Phlaty
Sylas
many
Ornn
Baybror
Twitch
svns
Miss Fortune
Cospect
Braum
minemaciek
Nautilus

Pierwsza krew została przelana bardzo szybko, bowiem już w czwartej minucie, a pokusił się o to Maciej „minemaciek” Wicher, schodząc na środkową aleję. Goskilla odpowiedziała na zagranie rywali dopiero kilka minut później, wykluczając Gwen. Pomimo niewielkiej agresji obfitej w krew ze strony obu drużyn, Illuminar Gaming nieco lepiej odnajdowało się w meczu, burząc pierwszą wieżę i zgarniając smoka. To pozwoliło powoli już zawodnikom spod szyldu Oka wysuwać się na prowadzenie w funduszach.

Co więcej, ci zaczęli coraz częściej pociągać za spust, co bardzo im się opłacało. Zmusiło to jednak też Goryle do podejmowania nieco więcej proaktywnych zagrań, bo w przeciwnym razie zostałyby one stłamszone przez rywali. Formacja Ondreja „Wondro” Kendy nabrała nieco więcej pewności siebie i w 25. minucie wyeliminowała dwójkę przeciwników, dopisując do tego jeszcze wzmocnienie Nashora. Chwilę później na mapie pojawił się czwarty smok, który dawał podopiecznym Bartłomieja „VoVa” Ryla Hextechową Duszę. GSK zdołało natomiast nie tylko ukatrupić potwora, ale też wygrać walkę i przejąć tym samym pałeczkę w batalii.

IHG nie dawało natomiast za wygraną i skutecznie odpierało ataki wroga. Ponadto minemaciek i jego sojusznicy finalnie i tak zdobyli smoczą duszę, co permanentnie ich wzmocniło. Pojedynek ten trwał już na tyle długo, że o jego rezultacie rozstrzygnąć miała ostateczna bijatyka. Ta wydarzyła się wraz z pojawieniem się Starszego Smoka na mapie. Wówczas ekipa Wondro podjęła katastrofalną w skutkach decyzję o błyskawicznej inicjacji. Tym samym IHG wycięło rywali w pień i sięgnęło po kolejny punkt.

To już koniec zmagań czwartego tygodnia Ultraligi. Po kolejną dawkę emocji zapraszamy w przyszły wtorek. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
choego, Forasken, Ultraliga sezon 8

Forsaken przerywa passę porażek w Ultralidze. choego i spółka lepsi od Dżentelmenów

Forsaken 1:0 Gentlemen's Gaming LeQu Gnar Grzybek Sion Diagu Trundle Badlyyga Volibear Warszi Cork...