STS
snatchie wisła
fot. Wisła All iN!

Wisła bez snajpera! snatchie żegna się ze składem Białej Gwiazdy

Od dłuższego czasu w zespole CS:GO w Wiśle All iN! Games Kraków panowała cisza. Co prawda w kuluarach mówiło się, że zespół mogą czekać mniejsze lub większe zmiany, ale aż do dziś nikt tego oficjalnie nie potwierdził. Teraz jednak wiemy już, że ubiegłoroczni mistrzowie Polski stracili swojego snajpera.

Pół roku bez sukcesów

Albo raczej stracą już za kilka dni, bo krakowski klub ogłosił, iż wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt łączący z krakowskim klubem Michała „snatchiego” Rudzkiego. Wygasa i nie zostanie on przedłużony. – Rozstania nigdy nie są łatwe, a takie szczególnie. Dziś żegnamy snatchiego, który wraz z końcem czerwca stanie się wolnym zawodnikiem. Michał, dziękujemy za każdy celny strzał i powodzenia w dalszej karierze! – możemy wyczytać w komunikacie, który ukazał się w prowadzonych przez Białą Gwiazdę mediach społecznościowych. Tym samym końca dobiega przygoda, która miała być początkiem wspólnych sukcesów, a która ostatecznie trwała zaledwie pół roku i nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Wszak snatchie zasilił szeregi Wisły w styczniu, dołączając do zespołu wraz z Kamilem „Sobolem” Sobolewskim. Na papierze wyglądało na to, że Krakowskie stworzyli naprawdę mocny zespół, ten jednak nie zawojował Intel Extreme Masters Katowice 2022, a potem nie zachwycał także na innych frontach. Wszak drugie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski trudno uznać za sukces, tak jak fakt, iż Wisła finalnie nie włączyła się do gry o awans do ESL Pro League Conference. Po raz ostatni Rudzkiego w barwach Białej Gwiazdy oglądaliśmy pod koniec maja, gdy wraz ze swoimi dotychczasowymi kolegami nie zdołał dostać się do PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej, przegrywając w finale warszawskich eliminacji z Illuminar Gaming.

Skład Wisły All iN! Games Kraków prezentuje się następująco:

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Grzegorz „jedqr” Jędras
Krzysztof „Goofy” Górski
Kamil „Sobol” Sobolewski
Mariusz „Loord” Cybulski (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jakub Rzeszut

Rzeszut: Bądźmy realistami – ten tytuł był nie do osiągnięcia w tym sezonie