Incognito pomści MAJTKOMAT w finałach VEU?

Dla polskich fanów nie ma dobrych wieści, ponieważ MAJTKOMAT ostatecznie poległ w boju. Stało się to po porażce z Mkers, które okazało się lepsze od naszego rodzimego mixu i pojawi się w Trójmieście. Oprócz tego w kwalifikacji ostatniej szansy zabłysnęło też Auristralis, które dość pewnie przeszło do finału VEU. Obok tych formacji awans na LANA zapewniło sobie już Finest Origin, Rapid Ninjas, Honved Esport oraz nasze polskie Incognito.

A Dawid "kosti" Kostrzewa wraz z kolegami już w pierwszej rundzie będą mieli okazję pomścić MAJTKOMAT. Zmierzą się oni bowiem z Mkers, które wyeliminowało ekipę Adriana „darkoska” Janusa. Zwycięzca tego pojedynku stawi czoło akademii Finest. W drugiej części drabinki Rapid Ninjas zagra przeciwko Auristralis. Ktokolwiek wyjdzie górą w tym starciu, będzie musiał potem zmierzyć się też z węgierskim Honved.

Finały VEU rozpoczną się 7 i potrwają do 9 lipca. Więcej informacji na temat LANA w Trójmieście znajdziecie na profilu VEU oraz w wywiadzie z Krystianem "terpem" Terpińskim dla portalu Cybersport.pl.