STS
LeQu, Forsaken
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Forsaken z trudnym zadaniem. Czy LeQu zatrzyma Illuminar Gaming?

Już dzisiaj kolejna dawka emocji związana z Ultraligą. Środowe pojedynki może na krótką metę nie wpłyną aż tak na wygląd tabeli, ale będą bardzo ważne w kontekście długofalowej walki o play-offy. Sprawdźmy zatem, co nas dzisiaj czeka w polsko-bałtyckiej lidze.

Trudne zadanie Forsaken

Na start Gentlemen’s Gaming podejmie Zero Tenacity. Dla Dżentelmenów szanse na awans zmniejszają się z meczu na mecz. To dlatego, że nie mogą oni znaleźć sposobu na wygrywanie gier. W tym momencie mają tylko dwa punkty, a zostało już tylko siedem spotkań. Z10 to trzecia siła w Ultralidze, która z tym zwycięstwem może dogonić Illuminar Gaming. Sytuacja dla GG nie wygląda więc zbyt optymistycznie.

Następnie devils.one wkroczy na serwer i powalczy z AGO ROGUE. Diabłom trzeba oddać, że walczą dzielnie o fazę pucharową. Czy mają szanse z akademią Łotrzyków? Raczej nie. Ta nie przegrała nadal ani jednego meczu, mało prawdopodobne jest, że stanie się tak właśnie z ekipą Dawida „Lothena” Błaszczyka.

Później Forsaken stawi czoło Illuminar Gaming. Ta pierwsza ekipa ma teraz cztery oczka i wciąż liczy się w wyścigu. W starciu z IHG mało kto będzie dawał jej szanse, ponieważ zawodnicy spod szyldu Oka są w tym sezonie niesamowicie zmobilizowani. Ewidentnie formacja ta leci po top dwa i Forsaken będzie miało trudne zadanie, by ją powstrzymać.

Przyjaciele Komila i ESCA z wyzwaniem

Zaraz potem Komil & Friends zmierzy się z Goskillą. Goryle to mocna ekipa, ale jak pokazał wczorajszy mecz, nie na tyle, żeby zagrzać sobie miejsce na podium. KNF z kolei gra raz dobrze, raz źle i trudno tej formacji znaleźć jakiś rytm. Jedno jest pewne, powalczy ona o play-offy. Wygrana z Goskillą byłaby zaskoczeniem, ale biorąc pod uwagę coin flipy Przyjaciół Komila, nie jakimś ogromnym.

Na sam koniec czeka nas pojedynek pomiędzy Teamem ESCA Gaming oraz Iron Wolves. Ten pierwszy zespół wciąż grzeje dolną część tabeli, a po wczorajszej porażce z IHG nie zmieniło się to. Żelazne Wilki wciąż mają miejsce w zielonej strefie i dzięki temu punktowi, mogłyby spokojnie odetchnąć na co najmniej tydzień. Czy TEG się obudzi i zdoła zaskoczyć rywala? Przekonamy się już o godzinie 21:00.

Harmonogram wszystkich dzisiejszych meczów Ultraligi:

6 lipca
17:00 Gentlemen’s Gaming vs Zero Tenacity BO1
18:00 devils.one vs AGO ROGUE BO1
19:00 Forsaken vs Illuminar Gaming BO1
20:00 Komil & Friends vs Goskilla BO1
21:00 Team ESCA Gaming vs Iron Wolves BO1

Transmisję z Ultraligi znajdziecie na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Segment przedmeczowy rozpocznie się o godzinie 16:40, a sam pierwszy pojedynek 20 minut później. Po więcej informacji dotyczących tej edycji czołowych rozgrywek League of Legends w Polsce i krajach bałtyckich zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

 

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
promisq, AGO ROGUE, Ultraliga sezon 8

W Ultralidze dzień jak co dzień. AGO ROGUE z jedenastą wygraną z rzędu

Niespodziewana porażka Wilków O tę pokusili się reprezentanci Komil & Friends. Od początku ósmego sezonu podopieczni Kacpra "Toxicnessa" Helaka r...