STS
Mystiques, Forsaken, Ultraliga sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Forsaken z niespodzianką. Ekipa Mystiquesa wygrywa z IHG w Ultralidze

Za nami trzecie spotkanie dzisiejszych batalii w Ultralidze. Forsaken sprawiło niemałą niespodziankę, bowiem po bardzo wyrównanej batalii ekipie Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego udało się zwyciężyć wiceliderów z Illuminar Gaming. FSK tym samym zdobyło piąty punkt w klasyfikacji.

Forsaken 1:0 Illuminar Gaming
LeQu
Gnar
Tracyn
Irelia
Diagu
Volibear
adi11
Nidalee
Warszi
Swain
many
Yone
choego
Lucian
svns
Senna
Mystiques
Nami
minemaciek
Tahm Kench

IHG pokusiło się o bardzo agresywne wybory, m.in. wybierając Nidalee do dżungli. Ta już od początku gry zaczęła wybrzmiewać, kradnąc Volibearowi jego czerwone wzmocnienie. Wydawałoby się, że pokazanie pewności siebie mocno zbije z tropu Forsaken, jednak duet z dolnej alei tej formacji nic sobie z tego nie zrobił i już w trzeciej minucie przelał pierwszą krew. Długo na odpowiedź botlane’u Illuminar czekać nie trzeba było, bo nieco ponad pięć minut później zabójstwo wpadło na konto Macieja „minemaćka” Wichra.

Za moment doszło też do pierwszej walki drużynowej o Herolda. Potwór co prawda padł łupem FSK, ale walkę ostatecznie wygrali reprezentanci organizacji Wielkiego Oka. Fioletowa kreatura została natomiast dobrze wykorzystana przez Zapomnianych, którzy uderzyli na górną aleję, posyłając do piachu jeszcze wcześniej dżunglera przeciwników. Przewaga przechodziła z rąk do rąk i przez bardzo długi czas nie mogliśmy wskazać faktycznego lidera. Nawet pokonanie wczesnego Barona przez Mystiquesa i spółkę nie dało im prowadzenia w złocie. Mecz trwał już na tyle długo, że o jego rezultacie rozstrzygnąć miała decydująca walka. Ta wydarzyła się w leżu smoka, gdzie Forsaken wzięło nie tylko duszę, ale też i wymazało rywali z Summoner’s Riftu. Chwilę później czerwony Nexus wybuchł.

A już za chwilę do gry wejdą zawodnicy Goskilli oraz Komil & Friends. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
UNF0RGIVEN, MAD lions

UNF0RGIVEN atakuje z flanki, Misfits wraca do gry. Najlepsze zagrania 3. rundy LEC

5. Potężny kozioł Irrelevanta  Rozpoczynamy od Misfits Gaming i powrocie tego zespołu do łask. Po bardzo nieudanym starcie sezonu, Króliki wreszcie...