STS
FASHR Fnatic
fot. Fnatic

Skład CS:GO we Fnatic w komplecie. Organizacja zatrudniła gracza z Holandii

Po wielu tygodniach Fnatic wreszcie skompletowało swój skład Counter-Strike’a. Co ciekawe, finalnie ostatni wolny fotel nie przypadł wcale w udziale testowanemu ostatnio Ludvigowi „HEAPOWI” Alonso. Zamiast niego brytyjska organizacja postawiła bowiem na gracza z Holandii.

Zaskakujący transfer przed walką o Majora

Od teraz w legendarnej ekipie występować będzie Dion „FASHR” Derksen. 26-latek nie jest już zawodnikiem najmłodszym, a mimo to dotychczas nie miał on okazji, by regularnie występować na wysokim poziomie. W przeszłości związany był on m.in. z Endpoint, Budapest Five czy też ostatnio z ECSTATIC, czyli formacjami bynajmniej nie zaliczanymi do choćby szerokiej czołówki. A mimo to organizacja postanowiła mu zaufać. – Czuję się zaszczycony tym, że będę mógł przywdziewać te ikoniczne czarne i pomarańczowe barwy. Jestem przekonany, że wraz z moimi nowymi kolegami będziemy w stanie osiągać wielkie rzeczy. Chcemy z tym zespołem zbudować nowe dziedzictwo – zapewnił sam zawodnik. Do składu przybywa on jako rifler, co jest o tyle ciekawe, że dotychczas wszyscy spodziewali się raczej pozyskania nowego prowadzącego.

Niemniej, zamiast szukać kogoś z zewnątrz, drużyna postawiła na Williama „⁠mezii⁠ego” Merrimana. To właśnie 23-latek na stałe odpowiadać będzie za sferę taktyczną, co oznacza, że to na jego barkach spoczywać będzie największa odpowiedzialność. Wszak już niedługo startują eliminacje do Intel Extreme Masters Rio 2022, na które podopieczni Jamiego „⁠keity⁠” Halla czekają szczególnie. Wszystko dlatego, że Fnatic nie zdołało dostać się na trzy ostatnie Majory, co dla tak organizacji z takimi sukcesami musi być sporym ciosem. Obecny skład ma być więc tym, który da upragniony awans, a pomóc mu w tym ma m.in. bootcamp w londyńskiej siedzibie pomarańczowo-czarnych, na który FASHR i spółka udadzą się jeszcze przed startem sezonu. Dodatkowo zespół będziemy oglądać też podczas ESL Pro League Season 16.

W tej sytuacji skład Fnatic prezentuje się następująco:

Freddy „⁠KRIMZ⁠” Johansson
William „⁠mezii⁠” Merriman
Nico „nicoodoz” Tamjid
Fredrik „roeJ” Jørgensen
Dion „FASHR” Derksen
Jamie „⁠keita⁠” Hall (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Karmine Corp, LFL

Karmine Corp bez awansu na EU Masters! Francuska potęga odpada z play-offów LFL

Perfekcyjny start organizacji Karmine Corp siało spustoszenie od samych początków swojego istnienia. Wiosną 2021 roku organizacja dołączyła do La Lig...