STS
HEN1 FURIA Esports DreamHack Open Anaheim 2020
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

MIBR w końcu ze snajperem. HEN1 dołącza do składu

Można odnieść wrażenie, że okres przebudowy w MIBR trwa już od dawna i jego końca nie widać. Teraz bowiem doszło do kolejnej już kadrowej roszady, chociaż tym razem jest to zmiana z gatunku tych oczekiwanych. Wszak Brazylijczycy po kilku miesiącach ponownie mogą pochwalić się obecnością nominalnego snajpera!

Śladami własnego bliźniaka

Tym jeszcze do niedawna był Adriano „WOOD7” Cerato, ale w maju odsunięto go od zespołu. Wówczas jego miejsce zajął awansowany z akademii Breno „⁠brnz4n⁠” Poletto, który wcześniej był tylko rilferem. Co prawda przez jakiś czas nastolatek był próbowany w roli strzelca wyborowego, ale szybko stało się jasne, że bez kogoś, kto jest ekspertem w korzystaniu z AWP, się nie obejdzie. Tym bardziej że wyniki MIBR dalekie były od choćby zadowalających, bo piątka z kraju kawy ma za sobą rozczarowujące występy podczas Intel Extreme Masters w Dallas i Kolonii, a także ESL Challenger Valencia 2022. Problem w tym, że w drużynie nie było dotychczas wolnego fotela, który mógłby przejąć kolejny nowy zawodnik.

Miejsce zwolniło się jednak we wtorek, bo właśnie wtedy organizację opuścił dotychczasowy prowadzący, Marcelo „⁠chelo⁠” Cespedes. Tak więc nic już nie stało na przeszkodzie, by potwierdzić angaż Henrique „⁠HEN1EGO⁠” Teles. Co ciekawe, 27-latek zaledwie trzy miesiące temu dołączył do GODSENT, ale gdy trzon tej ekipy przeniósł się do 00 NATION DNB, on pozostał na lodzie. Ale teraz powraca, przywdziewając barwy Made in Brazil, w którym w przeszłości grał już jego brat bliźniak, Lucas „LUCAS1” Teles. Tak czy inaczej, HEN1 i jego nowi koledzy zaprezentują się nam już niedługo, bo przecież wezmą oni udział w fazie grupowej ESL Pro League Season 16, rywalizując tam m.in. z FaZe Clanem oraz G2 Esports.

W tej sytuacji skład MIBR prezentuje się następująco:

Raphael „⁠exit⁠” Lacerda
Matheus „⁠Tuurtle⁠” Anhaia
Jhonatan „⁠JOTA⁠” Willian
Breno „⁠brnz4n⁠” Poletto
Henrique „⁠HEN1⁠” Teles
Bruno „⁠BIT⁠” Fukuda Lima (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kylar KEi Goofy 9INE

Już dziś ruszają eliminacje do ESL Mistrzostw Polski! Zapisy jeszcze trwają

Byli gracze Wisły i Anonymo łączą siły Już teraz jednak na liście uczestników znajdziemy m.in. 9INE, czyli nowopowstały zespół, którego członkami są...