GameWard i Heretics idą po fotel lidera

Zanim jednak do tego dojdzie, GameWard zmierzy się z Macko Esports. Dla włoskiej organizacji będzie to okazja zgarnąć pierwszy punkt. Warto jednak dodać, że formacja z dwoma Polakami na pokładzie ten już ma na swoim koncie, ponieważ pokonała wczoraj Schalke 04. Następnie Valiance stawi czoło Teamowi Heretics. Tutaj także będziemy mogli obejrzeć aż dwóch naszych rodaków, tym razem po stronie mistrzów Hiszpanii. Tym udało się wczoraj wygrać przeciwko SK Gaming Prime i dzisiaj celują w pierwszą lokatę w grupie.

Dusty pod szkoleniowym okiem Michała "Flasha" Kosickiego postara się pokonać Schalke 04. Biorąc pod uwagę fakt, że niemiecka formacja będzie występować ze standinem, powinno być to dość łatwe zadanie. Zwłaszcza że w poniedziałek udało się tej ekipie wygrać z Macko.

AGO ROGUE melduje się w rewanżu z LDLC

Następnie X7 Esports zagra swój pierwszy mecz z Anorthosis Famagustą. Cypryjska organizacja świetnie zaprezentowała się w poprzednim etapie rozgrywek, a jedną z najsilniejszych jej stron był nasz rodak Kacper "Daglas" Dagiel. Już dzisiaj zobaczymy, na co jeszcze stać tę ekipę. A zaraz potem na serwerze zameldują się SK Gaming Prime oraz Team BDS Academy. Robert "Erdote" Nowak i spółka ma na swoim koncie już pierwsze zwycięstwo i teraz będzie powoli przepychać się z Heretykami o szczyt.

Na sam koniec dnia zobaczymy reprezentację polsko-bałtyckiej ligi. AGO ROGUE rozpocznie fazę grupową od spotkania z LDLC OL. Nie będzie to łatwe starcie, ponieważ mistrzowie Francji są bez wątpienia sporymi faworytami do wygrania całego turnieju. Warto przypomnieć, że obie drużyny spotkały się już wiosną w półfinale European Masters. Tam LDLC nie dało szans przeciwnikom i awansowało do finału po jednostronnej serii. Czy RGO będzie w stanie się zemścić? Przekonamy się już o godzinie 22:00.

Pełna rozpiska dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

30 sierpnia
17:00 GameWard vs Macko Esports BO1
18:00 Valiance vs Team Heretics BO1
19:00 Dusty vs FC Schalke 04 BO1
20:00 X7 Esports vs Anorthosis Famagusta BO1
21:00 SK Prime vs Team BDS Team BDS Academy BO1
22:00 AGO ROGUE AGO ROGUE vs LDLC OL BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: