Reprezentanci Ultraligi muszą nadganiać

Ale pierwsze na serwerze pojawią się Schalke 04 oraz Macko Esports. Żadna z tych ekip nie ma jeszcze na swoim koncie ani jednego punktu, dlatego będzie to niezwykle ważny pojedynek. Przegrany zostanie daleko w tyle w klasyfikacji i trudno już mu będzie powalczyć o awans. Następnie Z10 stanie naprzeciwko akademii Pszczół. Trudno jest tu wytypować faworyta. Ważne jest, że tutaj także żaden z zespołów nie zasmakował jeszcze zwycięstwa w fazie grupowej. Czy reprezentacji Ultraligi uda się wyprzedzić Vitality.Bee? Przekonamy się już o godzinie 18:00.

Następnie przyjdzie nam obejrzeć niezwykle ciekawy pojedynek. AGO ROGUE zmierzy się bowiem z Anorthosis Famagustą. Wicemistrzowie ligi polsko-bałtyckiej przegrali wczoraj ważny mecz z LDLC OL i dzisiaj muszą nadrabiać straty. Podobna sytuacja tyczy się ekipy Kacpra "Daglasa" Dagiela. Ta rozczarowała wczoraj przeciwko X7 Esports i dzisiaj będzie chciała naprawić to potknięcie.

Starcia o lidera grupy

Zaraz potem GameWard podejmie Dusty i będzie to starcie o pierwszą lokatę w zbiorze D. Obie formacje z Polakami na pokładzie mają obecnie dwa punkty i wyglądają całkiem nieźle. Zaraz potem X7 Esports zmierzy się z LDLC OL. To także będzie potyczka, która w przyszłości może mieć ogromny wpływ na to, kto będzie na szczycie grupy B. Warto więc oglądać ten mecz, zwłaszcza, że to zbiór należący do AGO ROGUE.

Na sam koniec zostanie nam spotkanie pomiędzy Unicorns of Love oraz Giants. Obie ekipy mają już na swoim koncie zwycięstwo. Giganci przedwczoraj wywalczyli punkt przeciwko Zero Tenacity, a UOL pokonało Vitality.Bee. Teraz w bezpośrednim pojedynku rozstrzygnie się, kto przejmie fotel lidera.

Pełna rozpiska dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

31 sierpnia
17:00 Macko Esports vs FC Schalke 04 BO1
18:00 Zero Tenacity vs Team Vitality Vitality.Bee BO1
19:00 Anorthosis Famagusta vs AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
20:00 GameWard vs Dusty BO1
21:00 LDLC OL vs X7 Esports BO1
22:00 UOL Sexy Edition Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol vs Giants BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: