Daglas i Z10 skazywani na porażkę

Zanim jednak na Summoner's Rifcie zameldują się nasi rodacy, to będziemy mieli okazję zobaczyć starcie SK Gaming Prime z Valiance. Obie ekipy nie posmakowały jeszcze zwycięstwa w tej fazie zawodów, lecz dziś któraś z formacji w końcu przełamie bezpunktową passę. Murowanym faworytem tego zestawienia wydają się być reprezentanci Prime League, którzy na papierze wyglądają znacznie lepiej od swoich rywali. Sprawdzimy, czy faktycznie uda im się zgarnąć pierwsze oczko w klasyfikacji.

Zaraz po tym meczu w grze zobaczymy rywalizację z udziałem Polaka, bowiem Kacper "Daglas" Dagiel i jego Anorthosis Famagusta Esports stanie w szranki z LDLC OL. Nie ma co ukrywać, że zdecydowanie większe szanse na sukces mają wicemistrzowie zeszłej edycji European Masters, lecz wczorajszy mecz z X7 Esports pokazał, że nie są oni niezłomni.

Następni w kolejce będą przedstawiciele Zero Tenacity oraz Unicorns of Love Sexy Edition. Złoci medaliści Ultraligi nie mieli okazji jeszcze cieszyć się z triumfu i zanosi się na to, że i dziś też się to nie wydarzy. Wszak USE jak dotychczas nie przegrało jeszcze żadnej batalii, a mierzyło się już z Giants i Vitality.Bee, czyli drużynami, z którymi gracze serbskiej organizacji przegrali.

Wyzwania dla AGO ROGUE i Jactrolla

Skoro wspomnieliśmy już o przedstawicielach Pszczół i Gigantów, to właśnie oni zameldują się na Polach Sprawiedliwości w ramach kolejnej potyczki. Bilans obu ekip wynosi jak na razie 1-1, więc dzisiaj któraś z nich wyjdzie na prowadzenie i zajmie miejsce wicelidera. Wszyscy wierzymy, że to zespół Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego zakończy mecz z dodatkowym punktem, lecz z pewnością nie będzie to dla niego łatwa przeprawa.

Jeszcze trudniejsze zadanie szykuje się dla reprezentantów AGO ROGUE. Akademia Łotrzyków bowiem stawi dziś czoła niespodziewanym liderom tabeli z X7 Esports. Tym udało się wczoraj przełamać szyki LDLC OL i dzięki temu objąć prowadzenie. Jeśli gracze RGO mają nadal w głowach awans do play-offów EU Masters, to będą musieli dzisiaj rozbić nieomylne dotąd X7. W przeciwnym wypadku sytuacja może się bardzo skomplikować.

Dwóch Polaków w walce o lidera grupy D

Na sam koniec dnia przyjdzie nam natomiast obejrzeć bójkę dwóch niepokonanych dotąd drużyn ze zbioru D. iBo i jego Team Heretics zmierzy się z Teamem BDS Academy, gdzie wspierającym jest Erdote. Przed startem spotkania bardzo trudno stwierdzić, która z tych formacji wyjdzie z boju zwycięsko. Pewne jest jednak, że choć jeden Polak zakończy dzisiejsze rozgrywki z wygraną na koncie.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

1 września
17:00 Valiance vs SK Gaming Prime BO1
18:00 Anorthosis Famagusta Esports vs LDLC OL BO1
19:00 Zero Tenacity vs Unicorns Of Love Sexy Edition, UOL SE, logo, uol UOL Sexy Edition BO1
20:00 Vitality.Bee Team Vitality vs Giants BO1
21:00 X7 Esports vs AGO ROGUE AGO ROGUE BO1
22:00 Team Heretics vs Team BDS Team BDS Academy BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: