GameWard z prostym zadaniem, kto na drugim miejscu?

Wszystko za sprawą tego, że pierwszą część rywalizacji w głównym etapie EU Masters zakończyli z czystym kontem. Z każdej z dotychczasowych potyczek udało im się wyjść zwycięsko, dlatego też przed dzisiejszymi rewanżami są w najbardziej komfortowej sytuacji. Wszak nasi rodacy mogą sobie zapewnić miejsce w play-offach już w pierwszym starciu, gdzie rywalem będzie Macko Esports. Biorąc jednak pod uwagę to, jak dobrze gracze francuskiej organizacji radzili sobie w minionym tygodniu, to kolejne potyczki z Dusty, czy osłabionym FC Schalke 04 Esports również nie powinny sprawić kłopotu.

Najważniejszym jednak pojedynkiem tego dnia będzie starcie o godzinie 18:00 pomiędzy Schalke a Dusty. Jeśli z tego spotkania górą wyjdą mistrzowie Northern League of Legends Championship, to kwestie awansu prawdopodobnie będą już rozstrzygnięte. Gdyby natomiast S04 zdołało przezwyciężyć przeciwności losu i w takiej odsłonie swojego składu pokonać DY, to bój o drugie premiowane biletem do play-offów miejsce może być bardziej zacięty, niż można się było na początku spodziewać. Wszystko zależy jednak od tego, jak bardzo przez ostatnie dni przedstawiciele Prime League skupili się na zgraniu w odmienionej formie z rezerwowym wspierającym i toplanerem grającym na innej linii niż jego nominalna.

Harmonogram dzisiejszych rozgrywek EU Masters:

5 września
17:00 Macko Esports vs GameWard BO1
18:00 FC Schalke 04 Esports vs Dusty BO1
19:00 Dusty vs GameWard BO1
20:00 FC Schalke 04 Esports vs Macko Esports BO1
21:00 Dusty vs Macko Esports BO1
22:00 GameWard vs FC Schalke 04 Esports BO1

Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: