Polskie zawodniczki CS:GO w grze

Jeżeli chodzi o reprezentantki Entropiq, to te przed tygodniem musiały po zaciętym boju uznać wyższość NOFEAR5. A dziś przed Agatą „Ailie” Serafin i jej koleżankami zadanie jeszcze trudniejsze. A wszystko dlatego, że mierzyć się one będą z Nigma Galaxy, czyli obrońcą mistrzowskiego tytułu oraz głównym faworytem sezonu drugiego. Międzynarodowy skład na papierze nadal prezentuje się potężnie i na ten moment wydaje się, że tylko prawdziwa katastrofa może go pozbawić kolejnego sukcesu. Tak więc Królowe muszą wznieść się na absolutne wyżyny swoich umiejętności, by przynajmniej podjąć rzuconą im rękawicę. W przeciwnym wypadku może je czekać los Ninjas in Pyjamas, które w pierwszym tygodniu zostały rozgromione przez NG.

W tym samym czasie do gry przystąpią również NAVI Javelins. Podopieczne Adriana "AlcesTa" Chyziaka mają za sobą udany czas, w którego trakcie niepokonane przebrnęły przez dwa dni europejskich eliminacji do kobiecego turnieju IESF World Championship na Bali. Na dodatek zaliczyły one udaną inaugurację ESL Impact League, pokonując po dwumapowym boju MostValuablePlayers. Kolejną przeszkodą na drodze zawodniczek Natus Vincere będzie zaś Astralis, które nadal czeka na pierwsze punkty. Ekipa związana od niedawna z duńską organizacją niedawno okazała się słabsza od BIG EQUIPY i nie ulega wątpliwości, że dziś również nie będzie uważana za faworyta. Ta łatka należy do Polek z Javelins.

Czwartkowy harmonogram ESL Impact League Season 2:

15 września

Grupa A

19:30 Entropiq Queens vs Nigma Galaxy BO3

Grupa B

19:30 NAVI Javelins vs Astralis BO3

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESL Impact League Season 2 zapraszamy do naszej relacji, która znajduje się pod tym adresem.