Mistrzostwa Polski wracają do gry

W ESL MP naprzeciwko siebie staną bowiem Anonymo Esports oraz AGO Esports. Obie organizacje tuż przed sezonem znajdowały się w zupełnie odmiennych sytuacjach. O ile Anonimowi o wiele wcześniej wymienili jednego z graczy, tak Jastrzębie dopiero podczas przerwy wakacyjnej dokonały kadrowej rewolucji. Tak więc zgranie powinno promować ANO, ale na razie tak nie jest. Paweł "inoncent" Mocek i spółka przegrali oba dotychczasowe mecze, znacząco uznając wyższość Forsaken oraz 9INE. Z kolei podopieczni Mikołaja "miniroxa" Michałkowa nie poznali jeszcze smaku porażki, a przecież terminarz wcale ich nie rozpieszczał. Wobec tego wydaje się, że to właśnie AGO będzie dziś faworytem. No chyba, że Anonymo udało się w końcu zażegnać trawiący zespół od dawna kryzys.

Ale to wszystko dopiero po 21:30. Wcześniej zaś na serwerze zamelduje się m.in. 9INE. Skład dowodzony przez Wiktora "mynia" Kruka ma już za sobą cztery spotkania, ale tylko połowę z nich udało mu się wygrać. Dziś ten bilans będzie mógł stać się pozytywny, ale nie będzie o to wcale tak łatwo. Wszak naprzeciwko graczy szwedzkiej organizacji stanie Forsaken – nieobliczalne z uwagi na swój wybitnie miksowy styl. A później będziemy świadkami starcia dwóch młodych ekip. LODIS podejmie los kogutos i poszuka w tym meczu upragnionego pierwszego zwycięstwa. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że Koguty to przeciwnik niewygodny dla każdego. Mowa tutaj przecież o wiceliderach Rankingu Cybersportu, którzy swoje miejsce wypracowali ostatnimi naprawdę obiecującymi wynikami.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

19 września

Grupa A

19:00 9INE vs Forsaken Mirage
20:15 LODIS vs los kogutos Overpass
21:30 Anonymo Esports vs AGO Esports Ancient

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 zapraszamy do naszej relacji, którą znaleźć można pod tym adresem.