STS
IEM Katowice 2018
fot. ESL/Adela Sznajder

Już dziś rusza sprzedaż biletów na IEM Katowice 2023

Od startu Intel Extreme Masters Katowice 2023 dzielą nas jeszcze cztery miesiące. Ale już teraz wszystkie osoby zainteresowane prestiżową imprezą powinny stanąć na baczność. To właśnie dziś bowiem ruszy sprzedaż pierwszej tury wejściówek do legendarnego katowickiego Spodka.

Najlepsi gracze CS:GO znowu na IEM Katowice

Bilety na turniej Counter-Strike’a dostępne będą w kilku różnych wariantach, różniących się między sobą zapewnianymi kwestiami. Najtańsze wejściówki wyceniono na 95 zł (jeden dzień) oraz 240 zł (trzy dni). Są to tzw. Upper Rank Tickets. Na jego podstawie zyskamy gwarancję miejsca siedzącego na wyższych trybunach Spodka oraz wejście na sesję autografów. Podpisy graczy będziemy mogli zdobyć również na podstawie Lower Rank Tickets, które ponadto zapewnią nam miejscówkę na niższych trybunach, ulokowanych bliżej sceny. Niemniej w tym wypadku zależnie od wariantu zapłacimy 145 zł (jeden dzień) lub 365 zł (trzy dni). Ale to nie wszystko, bo organizator przewidział jeszcze jeden rodzaj wejściówki.

Mowa tutaj o biletach premium! Są to najdroższe wersje, bo jeden dzień wyceniono na 265 zł, zaś trzy dni na 830 zł. Co otrzymujemy w zamian? Podobnie jak w przypadku omawianych wyżej wejściówek jest to dostęp do sesji autografów, ale ponadto również miejsce w strefie ulokowanej najbliżej graczy. To także specjalna plakietka dla gości z biletami premium, darmowe niealkoholowe napoje oraz, dla posiadaczy trzydniowych biletów, tzw. Goodie Bag, czyli zestaw upominków sygnowanych logiem ESL oraz IEM-a. Co warte wspomnienia, w pierwszej turze sprzedażowej ceny są niższe nawet do 42% niż normalnie, warto więc przygotować się na godzinę 15:00, bo to właśnie wtedy pierwsza fala wejściówek zostanie wypuszczona na rynek, a nabyć ją będzie można pod poniższym adresem:

> Bilety na IEM Katowice 2023 w CS:GO <

Legendarny StarCraft na IEM-ie

Ale to nie koniec, bo ponadto ruszy sprzedaż także biletów na zawody StarCrafta 2 w ramach IEM Katowice 2023. Te odbywać się będą tym razem nie w Spodku, a w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W tym wypadku organizator przewidział dwa rodzaje wejściówek. Najtańsza wersja, Regular, dostaje nam dostęp na trybuny na wszystkie trzy dni zawodów, gwarancję miejsca siedzącego oraz wejście na sesję autografów. I za to wszystko zapłacimy 320 zł. Z kolei na 650 zł wyceniono bilet Premium. Tutaj otrzymamy wszystko to, co przy tańszej wersji, ale nie tylko. Dodatkowo siedzieć będziemy w strefie bliżej sceny, dostaniemy specjalną plakietkę, darmowe niealkoholowe napoje oraz wspomniany już wcześniej przy okazji CS:GO Goodie Bag.

> Bilety na IEM Katowice 2023 w SC2 <

Intel Extreme Masters Katowice 2023 odbędzie się między 31 stycznia a 12 lutego, ale nie we wszystkie dni publika będzie miała dostęp do trybun. Zarówno w przypadku Counter-Strike’a, jak i StarCrafta 2 są to 10-12 lutego. Na koniec warto wspomnieć o nagrodach pieniężnych, bo gracze CS:GO walczyć będą o okrągły milion dolarów, natomiast zawodnicy SC2 o połowę tej kwoty. Więcej informacji na temat turnieju znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snax ENCE IEM Dallas 2022

Snax zgłoszony przez Vitality na IEM Road to Rio!

Snax zabezpieczeniem Vitality Kto wie, być może liczba obecnych na serwerze Polaków będzie nawet większa niż się tego pierwotnie spodziewaliśmy? Do t...