STS
Star walkin hymn worlds 2022
fot. https://www.youtube.com/c/leagueoflegends

STAR WALKIN’ – oficjalna piosenka Worlds 2022

Jest i hymn Worlds 2022! Piosenka, która będzie motywem przewodnim nadchodzących mistrzostw świata w League of Legends, została właśnie opublikowana na kanale YouTube gry ze studia Riot Games. Tym razem doszło do kooperacji z artystą o naprawdę gigantycznych zasięgach.

Worlds 2022

STAR WALKIN’ – hymn Worlds 2022

A mowa tu o popularnym raperze i artyście popowym, którym jest Lil Nas X. Gwiazda najbardziej kojarzona jest ze swojego pierwszego hitu pod tytułem Old Town Road, ale za sobą ma też mnóstwo innych utworów, dzięki którym jego kariera poszybowała jeszcze wyżej pod względem liczby odsłuchań i wyświetleń. O tym, że Amerykanin będzie tworzyć hymn nadchodzącego Worlds 2022, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu, w dość dowcipnej zapowiedzi ze strony Riot Games.

A co zawarto w teledysku? Jak zwykle mogliśmy zobaczyć znajome postaci zawodników, którzy już wkrótce wezmą udział w najważniejszym wydarzeniu tego roku. Tym razem samych graczy jest tylko czterech, a dodatkowo w klipie pojawia się też sam artysta odpowiedzialny za stworzenie hymnu. Po jednym z miast Stanów Zjednoczonych krążą Tian „Meiko” Ye, Jeong „Chovy” Ji-hoon Marek „Humanoid” Brázda oraz…Jo „CoreJJ” Yong-in, który akurat nie pojawi się na tegorocznej edycji Worlds. Animację stworzono we współpracy z firmą The Line, a jej reżyserem jest Wesley Louis. Sprawdźcie sami, jak prezentuje się nowy hymn:

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Entropiq Queens

Entropiq podejmie NIP. Czy Polki w końcu wygrają w ESL Impact League?

Entropiq po pierwszą wygraną W minionych tygodniach Entropiq okazało się słabsze zarówno od NOFEAR5, jak i Nigmy Galaxy. Nie da się jednak ukryć, że...