STS
cajunb Astralis DreamHack Open Leipzig 2016
fot. DreamHack/Adela Sznajder

cajunb ponownie przywdzieje barwy Astralis!

René „cajunb” Borg był jednym z pięciu graczy, którzy tworzyli pierwszy, powołany do życia na początku 2016 roku skład Astralis. Duńczyk nie nacieszył się jednak miejscem w ekipie zbyt długo, bo już cztery miesiące później nie było go w organizacji. Teraz jednak powraca, by pomóc swojemu byłemu pracodawcy.

cajunb tymczasowo powraca

Powrót Borga ogłosiło samo Astralis, publikując stosowny wpis w mediach społecznościowych. Co ciekawe, 32-letni zawodnik zostanie włączony nie do pierwszej drużyny, a do akademii! Ma to związek z niedawną kontuzją Kristiana „k0nfiga” Wienecke, która wykluczyła go z udziału w Intel Extreme Masters Road to Rio. Z tego powodu duńska formacja musiała awaryjnie awansować Mikkela „MistaRa” Thomsena, ale to z kolei utworzyło wyrwę w składzie Astralis Talent. Tę zapełni właśnie cajunb i na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa okres jego pobytu w akademii. W tej będzie miał okazję ponownie spotkać się z Kristofferem „kristou” Aamandem, swoim byłym kolegą z North oraz AGF Esports.

Jeżeli chodzi o samego Borga, to ten po odejściu z Astralis zaliczył naprawdę bogatą karierę. W jego CV znajdziemy wszak takie organizacje, jak Dignitas, OpTic Gaming czy nawet Cloud9. Przez ten czas udało mu się sięgnąć po kilka znaczących trofeów, w tym złoty medal EPICENTER 2016 oraz srebrny krążek za drugie miejsce w finałach ESL Pro League Season 5. Niemniej ostatnimi czasy Duńczyk znajdował się raczej na uboczu. A po tym, jak odsunięto go od składu AGF, pozostawał on przez większą część 2022 roku nieaktywny. Dopiero tymczasowy angaż w Astralis Talent będzie dla niego okazją, by ponownie zaznać smaku regularnej rywalizacji m.in. w Dust2.dk Ligaen Season 21.

Skład Astralis Talent prezentuje się tak:

Alexander „⁠Altekz⁠” Givskov
Kristoffer „⁠Kristou⁠” Aamand
Nicklas „⁠jarko⁠” Rasmussen
Patrick „⁠Patti⁠” Larsen
René „⁠cajunb⁠” Borg (zmiennik)
Peter „⁠casle⁠” Ardenskjold (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
starxo Acend Valorant Champions

starxo nosi się z zamiarem odejścia z Acend

starxo może opuścić Acend Co ciekawe, w gronie partnerów Riotu zabrakło m.in. Acend, czyli organizacji, która sięgnęła po triumf w pierwszych w histo...