STS
masked Illuminar Gaming ESL Pro League Season 16 Conference
fot. ESL/Simon Howar

Problemy Illuminar na Ancient trwają. Obrońcy tytułu wciąż bez punktu w tym sezonie ESL MP

Pierwszy czwartkowy pojedynek w ramach ESL Mistrzostw Polski za nami. W nim Illuminar Gaming zmierzyło się z ThunderFlash. Po raz trzeci mimo niezłej zaliczki w obronie ekipa spod szyldu błękitnego oka miała ogromne problemy w ofensywie i ostatecznie musiała uznać wyższość rywali. Tym samym w dalszym ciągu zamyka tabelę grupy B.

Illuminar Gaming 10 : 16
(Ancient)
ThunderFlash

Dzisiejszym polem bitwy był Ancient. A jak Ancient, to dominacja antyterrorystów, co udowodniło Illuminar w pierwszej połowie. Co prawda pistoletówkę wygrało ThunderFlash, ale IHG szybko objęło kontrolę nad wydarzeniami na serwerze i powiększało swoje prowadzenie. To mogło wynosić nawet siedem oczek na półmetku meczu, lecz w ostatniej rundzie Paweł „pawkoem” Mitura ugrał clutcha i dał swojej drużynie piąty punkt. Gracze Illuminar mogli sobie pluć w brody, tym bardziej że raz jeszcze oglądaliśmy z ich strony niemoc w ataku. Raz jeszcze pistoletówka padła łupem TF, które poszło za ciosem i w zawrotnym tempie parło po remis. Ten udało się osiągnąć bez straty ani rundy i w efekcie na tablicy widniał już wynik 10:10. Nawet grając fulla Illuminar nie było w stanie zapunktować i w efekcie TF wyszło na prowadzenie. To był jednak tylko początek problemów IHG, którego nieporadność trwała w najlepsze. Najlepsze na pewno dla ThunderFlash, które punktowało już do samego końca i ustaliło wynik spotkania na 16:10.

Statystyki z tego meczu:

Gracz Bilans K/D Ratio
asran 28:15 1,87
pawkoem 16:13 1,23
maku 20:17 1,18
Mride 20:17 1,18
sw1zzzz 19:18 1,06
EXUS 22:22 1
TOAO 19:19 1
reatz 16:20 0,8
morelz 13:22 0,59
masked 10:20 0,5

W kolejnym meczu zmierzą się MAD DOG’S PACT oraz PGE Turów Zgorzelec. Podopiecznych zgorzelskiego klubu sportowego będziemy mogli obejrzeć dziś w akcji dwukrotnie, bo na koniec dzisiejszych meczów zmierzą się oni z FurryFury Ungentium. Po więcej informacji dotyczących tej edycji ESL MP zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
cajunb Astralis DreamHack Open Leipzig 2016

cajunb ponownie przywdzieje barwy Astralis!

cajunb tymczasowo powraca Powrót Borga ogłosiło samo Astralis, publikując stosowny wpis w mediach społecznościowych. Co ciekawe, 32-letni zawodnik zo...