devils.one powtórzy sukces z pierwszej rundy?

Dwa ostatnie pojedynki w ramach turnieju promocyjnego do najwyższego szczebla Ultraligi przyniosły wiele emocji. Wszak zarówno mecz Grypciocraftu z piratesports, jak i KNF z devils.one zakończyły się wynikiem 3:2. W ostatnim z nich to właśnie Przyjaciele Komila zdołali wyjść zwycięsko i zachować swój slot. Dziś pora natomiast wyłonić drugiego szczęśliwca, który będzie miał możliwość rywalizować w dziewiątym sezonie rodzimych rozgrywek. Nie ma co ukrywać, że ogromnym faworytem tego zestawienia jest ekipa Dominika "Domolesa" Nowackiego. Nie dość, że ta na co dzień mierzyła się ze zdecydowanie lepszymi zespołami niż GRP, to dodatkowo już w pierwszej rundzie ograła przecież swoich dzisiejszych rywali w bezpośrednim starciu.

Argumentem przeciw ewentualnej wygranej Szymona "Kanny" Kawęckiego i spółki jest jeszcze fakt, iż w ostatnim spotkaniu z Piratami mieli oni ogromne problemy. Przecież to ARR już po dwóch mapach zapisało sobie punkt meczowy. Niewiele nawet brakowało, aby seria zakończyła się czystym 3:0. Zatem jeśli drużyna 22-letniego leśnika miała kłopoty z czwartą siłą drugiej dywizji Ultraligi, to wielce prawdopodobne, że powtórzy się to i w boju z DV1. Niemniej trzeba pamiętać, że ekipa ta jest bardzo nieprzewidywalna i na pewno niezwykle zmotywowana. Dlatego też najlepiej przekonać się dziś na własnej skórze, czy powitamy w Ultralidze nową drużynę, czy może Diabły zachowają slota.

Ostatni mecz kwalifikacyjny turnieju promocyjnego Ultraligi:

23 września
17:00 devils.one vs Grypciocraft Esports BO5

Nadchodzące spotkanie w ramach turnieju promocyjnego Ultraligi będzie transmitowane na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu.