PALOMA i ThunderFlash w walce o fotel lidera

Jak do tej pory obie te ekipy dzielą bilans trzech wygranych do jednej porażki, a to, kto z bezpośredniej potyczki wyjdzie zwycięsko, może być kluczowe dla końcowego wyniku w grupie. W pierwszym starciu tych ekip lepsza okazała się PALOMA, pokonując swoich rywali 16:11 na Nuke'u. Zawodnicy TF, mimo że ostatnio musieli grać ze zmiennikiem w postaci Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego, udowodnili, że są w niezłej formie i na pewną będą chcieli się "odkuć" w rewanżu. Niejednokrotnie już zaskoczyli, rozpracowując teoretycznie lepszych rywali, więc ten mecz zapowiada się naprawdę ciekawie.

Ungentium i PGE Turów Zgorzelec w tarapatach

Po odejściu Pawła "byaliego" Bielińskiego FurryFury Ungentium nie miało najlepszego okresu. Sromotna klęska na MAD DOG'S PACT budzi wątpliwości co do przyszłych wyników. Margines błędu jest coraz mniejszy, ponieważ obecnie podopieczni Macieja "Luza" Bugaja są na przedostatniej pozycji w grupie, a meczów do końca jest coraz mniej i każdy punkt będzie miał znaczenie. Z kolei PGE Turów Zgorzelec po zgarnięciu wygranej w pierwszej kolejce dalej czeka na smak triumfu i tylko dzięki bilansowi rund pozostaje na piątym miejscu w tabeli. Dziś Tury podejmą PALOMĘ, która przegrała tylko raz, w dodatku po dogrywce, z obecnymi mistrzami Polski – Illuminar Gaming.

Harmonogram dzisiejszych meczów ESL MP Jesień 2022:

6 października

Grupa B

19:00 PALOMA vs ThunderFlash Ancient
20:15 PGE Turów Zgorzelec vs PALOMA Nuke
21:30 FurryFury Ungentium vs ThunderFlash Overpass

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 zapraszamy do naszej relacji, którą znaleźć można pod tym adresem.