Snax i partnerzy z awansem na Superpuchar PLE

Janusz "Snax" Pogorzelski i spółka podczas eliminacji byli niepokonani. Niemniej Let Us Cook już w pierwszym meczu musiało stoczyć morderczy bój z miksowym składem PACTU, który uległ dopiero po trzech dogrywkach wynikiem 22:25! Niewiele łatwiej było później, gdy Snax i jego partnerzy mierzyli się z ThunderFlash. Tutaj co prawda dogrywki udało się uniknąć, ale i tak potrzebne było 29. rund. Z kolei w decydującym meczu LUC musiało poradzić sobie z niezmiennie groźnym Anonymo Esports. I poradziło sobie, bo pomimo porażki na Vertigo zgarnęło Ancienta oraz Overpassa. W efekcie to właśnie łączony z Pompa Teamem zespół zapewnił sobie bilet na gdańską plażę.

Niemniej na Let Us Cook polskie akcenty na superpucharze od PLE się nie kończą. Wszak już wcześniej zaproszenie na turniej zgarnęło Into the Breach, czyli zespół Karola "rallena" Rodowicza. Na ten moment nie wiadomo jednak, w jakim składzie pojawią się uczestnicy Majora, gdyż wciąż nie zapełnili powstałej po wyrzuceniu Adama "NEOFRAGA" Zouhara luki. Poza nimi swój udział potwierdziło też 500 z Bułgarii. Warto w tym miejscu wspomnieć, że trenerem tej formacji jest Denis "Grashog" Hristov, czyli były zawodnik m.in. x-komu AGO oraz HONORIS. Ostatni slot zajmie natomiast przedstawiciel czesko-słowackiej sceny, Dynamo Eclot.

Lista uczestników PGE Superpucharu PLE:

500 Dynamo Eclot
Into the Breach Let Us Cook

PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej odbędzie się 26 i 27 sierpnia w Gdańsk. Cztery uczestniczące w zawodach formacje zawalczą o łączną pulę nagród w wysokości 20 tysięcy dolarów, z czego triumfatorzy zgarną połowę tej kwoty.