Katowice zapraszają na wielkiego CS-a!

Tym bardziej że IEM Katowice 2024 powinien być wydarzeniem wyjątkowym. Wszak z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy przyjąć, że scena katowickiego Spodka po raz pierwszy w swojej historii zaprezentuje nam profesjonalne zmagania w grze Counter-Strike 2, który już za chwilę ma zająć miejsce Counter-Strike'a: Global Offensive. Nie zmieniają się jednak inne rzeczy. Ponownie impreza odbędzie się pod hasłem The Hall of Heroes. Znowu też uczestnicy rywalizować będą o łączną pulę nagród w wysokości 1 miliona dolarów. Ponadto nie zabraknie jednej z ważniejszych atrakcji każdego IEM-a w Katowicach. Mowa o IEM EXPO na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie wstęp będzie jak zawsze darmowy.

Jeżeli natomiast chcecie obejrzeć zmagania CS-a z wysokości trybun, to musicie zaopatrzyć się w wejściówkę. W pierwszej turze dostępne będą jedynie bilety 3-dniowe, które podzielono na kilka różnych wariantów, odmiennych pod kątem ceny i oferowanej zawartości. Najtańsza przepustka za 270 zł da nam miejsce w wyższych sektorach Spodka, podczas gdy za 430 zł otrzymamy fotel w sektorze niższym. Dodatkowo w sprzedaży pojawią się bilety premium za 1000 zł. Za tę niebagatelną sumę otrzymamy m.in. plakietkę uczestnika premium i darmowe napoje. Ale nie tylko, bo będziemy mieli także gwarancję miejsca siedzącego blisko głównej sceny. No i oczywiście w nasze ręce wpadnie też Goodie Bag Premium z upominkami.

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2024 rusza o godzinie 15:00
>> LINK <<

IEM Katowice 2024 odbędzie się między 31 stycznia a 11 lutego. Niemniej pierwsze dni imprezy rozegrane zostaną za zamkniętymi drzwiami, a kibice w Spodku zgromadzą się dopiero w fazie pucharowej. Tę zaplanowano na 9-11 lutego.