Mecze na dole i na szczycie Ultraligi

Już w pierwszym spotkaniu czeka nas "hitowe" starcie. Zmierzą się bowiem dwie najsłabsze na papierze formacje. Team ESCA Gaming podejmie GRP Esports. Wczoraj oba zespoły pokazały się raczej ze słabej strony i zapewne będą rywalizować ze sobą o utrzymanie w Ultralidze. W drugim zaś meczu będziemy świadkami prawdziwego El Clasico w wydaniu ultraligowym. Mające znakomity skład Zero Tenacity podejmie obrońców tytułu z Orbit Anonymo. Wczoraj Anonymo trochę dłużej się męczyło w starciu z Iron Wolves niż Z10 w meczu z B2TG. Ponadto mimo wszystko lepszych zawodników ma Z10 z Dawidem "Melonikiem" Ślęczką na czele.

Forsaken i Diabły pójdą po fotel lidera?

Dwa kolejne spotkania również zapowiadają się emocjonująco. Najpierw devils.one zmierzy się z Back2TheGame. Wczoraj Diabły wygrały z Teamem ESCA Gaming, a B2TG przegrało z Zero Tenacity. Rożnica tkwi z tym, że jedni grali przeciwko jednej z gorszych drużyn w lidze, a drudzy przeciwko najlepszej na papierze. Dopiero dzisiejsze starcie pokaże więc, kto będzie bliżej celu w walce o fazę pucharową. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku ostatniej odsłony środowego wieczoru. W niej Iron Wolves podejmą Forsaken. Ci pierwsi pokazali już swoje dobre strony w meczu z Anonymo, zaś Zakapturzeni mieli gorsze momenty w spotkaniu z GRP.

Tak prezentuje się terminarz drugiego dnia wiosennego splitu Ultraligi 2024:

17 stycznia
18:00 Team ESCA Gaming vs GRP Esports BO1
19:00 Zero Tenacity vs Orbit Anonymo BO1
20:00 devils.one vs Back2TheGame BO1
21:00 Iron Wolves vs Forsaken BO1

Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga Spring 2024 możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na Youtube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa