s1mple przymierza się do powrotu?

Wielki finał IEM Katowice 2024 już wystartował. W panelu przed rozpoczęciem ostatniego meczu tego turnieju wystąpił s1mple, czyli zawodnik niezwykle istotny na scenie CS-a. Ukrainiec jednak od jakiegoś czasu pozostaje na uboczu. 26 października ustąpił on z wyjściowego składu Natus Vincere, tłumacząc to powodami osobistymi. Przez długi czas 26-latek niechętnie raczej wypowiadał się o kwestiach ewentualnego powrotu, na który z niecierpliwością czekają jego fani.

Dziś natomiast postanowił uchylić rąbka tajemnicy. – Mam nadzieję, że wrócę do gry po Majorze. Jestem tam szóstym graczem dla NAVI, ale mam nadzieję, że nic się nie stanie z ich składem, bo od momentu mojej przerwy oni trenują bardzo ciężko. Zobaczymy, jak się będą rozwijać i co stanie się po Majorze – zaznaczył Kostyliev.

"Nieważne, w jaką wersję CS-a będziemy grali, to powinniśmy wspierać tę grę"

Na sam koniec s1mple przekazał też osobistą wiadomość dla swoich fanów. – Dziękuję wszystkim, którzy oglądają CS-a. Wiem, że wszyscy czekamy ciągle na nowe aktualizacje, ale wierzcie mi, jeśli nie byłoby was, nie byłoby wszystkich, którzy oglądają to na swoich ekranach, jeśli nie byłoby kibiców, którzy są tutaj na miejscu, to nie byłoby tej atmosfery. Uwierzcie mi, tu jest ogromna publiczność i atmosfera jest za każdym razem coraz lepsza. Nieważne, w jaką wersję CS-a będziemy mieli możliwość grać. I tak powinniśmy zawsze wspierać tę grę i mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić – podsumował na koniec legendarny snajper.


Mecz finałowy IEM Katowice 2024 trwa. W nim FaZe Clan mierzy się z Teamem Spirit. Polską transmisję z tego pojedynku oglądać można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2024 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

IEM Katowice 2024