FaZe Clan FaZe Clan 13 : 7
(Nuke)
Team Falcons

Co ciekawe, podopieczni NEO zaczęli starcie z Teamem Falcons od przegranej pistoletówki. A po niej stracili jeszcze jedną rundę i dopiero w potyczce numer trzy otworzyli oni swój punktowy dorobek. Było to jednak rozpoczęcie przez duże R, bo aż niemal do końca pierwszej połowy to FaZe rozdawało karty. Zawodnicy polskiego trenera pewnie parli przed siebie, regularnie zwiększając swoją przewagę. I dopiero pewne załamanie tuż przed zmianą stron sprawiło, że końcowy wynik nie był tak okazały, jak się zanosiło. Wszak 7:5 na korzyść zawodników Kubskiego bynajmniej nie dawało im przesadnego spokoju. Tym bardziej, że przed sobą mieli oni jeszcze grę w natarciu.

A natarcie to na Nuke'u strona teoretycznie trudniejsza. Teoretycznie, bo z praktyką bywa różnie. Co mogliśmy zauważyć również dziś w przypadku graczy NEO. Ci bowiem nie mieli większych problemów z nacieraniem na wrogie BS-y, w czym z pewnością pomogła im wygrana runda na pistolety. Tak czy inaczej, FaZe w roli terrorystów radziło sobie wyśmienicie. Z kolei Falcons jako CT wypadli mizernie i tylko dwukrotnie skutecznie powstrzymali przeciwną piątkę. A to zdecydowanie za mało, by móc myśleć o korzystnym rezultacie. Rezultacie, który ostatecznie wyniósł 13:7 na korzyść podopiecznych Kubskiego. I to oni są już o krok od upragnionego awansu na Majora. Natomiast w przypadku Sokołów droga wydłużyła się o kolejne spotkanie.


Polską transmisję oglądać można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat europejskiego Regional Major Ranking A zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

PGL CS2 RMR Europe A